کد خبر: 157682 A

طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش لرستان؛

طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش لرستان، جواد اسلام دوست به عنوان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان الشتر منصوب شد.

طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش لرستان، جواد اسلام دوست به عنوان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان الشتر منصوب شد.

به گزارش ایلنا از خرم آباد، گودرز کریمی فر با تقدیر از خدمات ارزنده حجت اله امیری مدیر سابق، جواد اسلام دوست را به عنوان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان الشتر منصوب کرد.
سرپرست معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش لرستان در مراسم معارفه سرپرست جدید آموزش و پرورش شهرستان الشتر گفت: مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی اگر با قصد و نیت خدمت به مردم و نظام صورت گیرد دارای ارزشی گرانقیمت است و باید از لحظه لحظه آن استفاده کرد تا زمینه رشد و تعالی جامعه فراهم شود.
وی خدمت در نظام تعلیم و تربیت را دارای ارزشی مضاعف دانست و گفت: باید در راستای تحقق اهداف و سیاست های مقام عالی وزارت با رویکرد عزم ملی و مدیریت جهادی گام برداشت.
اسلام دوست هم در این مراسم گفت: من خود را سرباز نظام و مقلد مقام معظم رهبری می دانم و به آن افتخار می کنم و تمام تلاش خود را برای ارتقاء جایگاه شهرستان و رشد و تعالی دانش آموزان و فرهنگیان به کار می گیرم.
لازم به ذکر است اسلام دوست دانشجوی دکترای جامعه شناسی است و در سوابق وی مسئولیت هایی همچون کارشناس امورتربیتی و معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان الشتر دیده می شود.
وی همچنین سابقه ۴۱ماه حضور در جبهه های جنگ و فرماندهی گردان های عاشورا را در کارنامه کاری خود دارد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان جامعه جامعه شناسی جنگ دانش آموزان معارفه مقام معظم رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر