کد خبر: 156368 A

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان:

سهم آموزش و پرورش استان لرستان در ۱۲ روز شروع به کار ستادهای اسکان مسافران نوروزی به ۷۸ هزار ۵۹۴ مسافر رسید.

سهم آموزش و پرورش استان لرستان در ۱۲ روز شروع به کار ستادهای اسکان مسافران نوروزی به ۷۸ هزار ۵۹۴ مسافر رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش استان در این زمینه گفت‌: تا پایان روز یک‌شنبه دهم فروردین‌ماه ۷۸ هزار و ۵۹۴ مسافر در قالب ۱۳ هزار ۹۱۹ خانوار در ستادهای اسکان آموزش و پرورش لرستان پذیرش شدند.

" گودرز کریمی‌فر " با اشاره به تلاش‌های آموزش و پرورش برای سهولت در کار پذیرش و اسکان مسافران و فراهم کردن رفاه نسبی برای آنان گفت‌: قریب به ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی به صورت شبانه‌روزی مشغول خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی هستند‌. مدیر کل آموزش و پرورش لرستان خاطر‌نشان کرد‌: خوشبختانه با تلاش‌های مستمر مجموعه عوامل اجرایی و حوزه ستادی شاهد ارتقا جایگاه استان به رتبه دهم کشوری بودیم‌.

وی کسب این جایگاه را در چند سال گذشته بی‌نظیر خواند و گفت‌: لرستان با وجود مناظر بکر و جاذبه‌های گردشگری بسیار این ظرفیت را دارد که به قطب گردشگری کشور تبدیل شود‌.

کریمی‌فر در پایان تاکید کرد‌: لرستان سرزمین آبشارهای خروشان‌، چشمه‌های روان و پل‌ها و قلعه‌های تاریخی است و یافته‌های باستان‌شناسان از نگاره‌های غارها حاکی از تمدن چند هزار ساله این استان دارد که باید با خرد جمعی‌، عزم ملی و مدیریت جهادی در خصوص معرفی این آثار به هم‌وطنان عزیر اقدام شود‌.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان اسکان مسافران نوروزی تمدن جاذبه های گردشگری خدمات رسانی به مسافران شبانه روزی گردشگری مسافران لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر