کد خبر: 156176 A

کلنگ آغاز عملیات اجرایی مرکز پیشرفته پرتودرمانی و فوق تخصصی پیشگیری و درمان سرطان روز یکشنبه طی مراسمی با حضور استاندار لرستان و معاون سیاسی، امنیتی استانداری در خرم آباد به زمین زده شد.

ایلنا: کلنگ آغاز عملیات اجرایی مرکز پیشرفته پرتودرمانی و فوق تخصصی پیشگیری و درمان سرطان روز یکشنبه طی مراسمی با حضور استاندار لرستان و معاون سیاسی، امنیتی استانداری در خرم آباد به زمین زده شد.

به گزارش " ایلنا " از خرم آباد، این مرکز پیشرفته و تخصصی درمان سرطان به عنوان نخستین مرکز پرتودرمانی و مرکز ارائه خدمات فوق تخصصی پیشگیری و درمان سرطان در استان لرستان احداثمی شود.

در مرحله اول احداثاین مرکز فوق تخصصی درمانی، بخش رادیوتراپی و شیمی درمانی مرتبط با بیماری سرطان ساخته و راه اندازی خواهد شد.

براساس اعلام مجری طرح، قرارداد مربوط به ساخت مرکز منعقد شده و با توجه به خرید تجهیزات و امکانات پیشرفته و مناسب درمانی موردنیاز، این مرکز ظرف شش ماه آینده تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

" هوشنگ بازوند " استاندار لرستان نیز دراین مراسم ضمن تاکید بر لزوم خدمت رسانی بهینه و مطلوب بهداشتی و درمانی به مردم به ویژه خدمات درمانی تخصصی و پیشرفته، بر تکمیل و راه اندازی به موقع این مرکز تاکید کرد.

بهداشتی و درمانی خدمت رسانی درمان زمین سرطان شیمی معاون سیاسی امنیتی تخصصی فوق خرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر