کد خبر: 156175 A

مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان:

مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان گفت: تابلو معرفی جاذبه‌های گردشگری لرستان در اتوبان " تهران‌ - قم " نصب شد.

ایلنا: مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان گفت: تابلو معرفی جاذبه‌های گردشگری لرستان در اتوبان " تهران‌ - قم " نصب شد.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " از خرم آباد، مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان گفت: به منظور معرفی ظرفیت‌ها، جاذبه‌ها و قابلیت‌های گردشگری و تاریخ و تمدن کهن استان لرستان، تابلویی با عنوان " لرستان، سرزمین فرهنگ و تمدن " در بزرگ‌راه " تهران‌ - قم " نصب شده است.

" رضا سپهروند " با اشاره به پی‌گیری‌ها و تاکیدات جدی استاندار لرستان در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان و زمینه‌سازی برای رشد و توسعه صنعت گردشگری لرستان از طریق ارائه قابلیت‌های منحصربه‌فرد فرهنگی، طبیعی، تاریخی و گردشگری استان، افزود: این تابلو با اخذ مجوزهای لازم و همچنین پی‌گیری‌های جدی استاندار لرستان در کیلومتر ۳۰ اتوبان " تهران‌ - قم " نصب شده است.

وی اظهار کرد: این تابلو با ۹۰ مترمربع مساحت و طراحی زیبا که نمادی از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی استان لرستان است، بعد از پل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی‌(ره) نصب شده که می‌تواند نقش مهمی در معرفی هر چه بهتر استان لرستان در راستای توسعه صنعت گردشگری و افزایش گردشگران داخلی و خارحی برای سفر به استان داشته باشد.

امام خمینی تمدن جاذبه های تاریخی رشد و توسعه روابط عمومی صنعت فرودگاه قم گردشگری استان معرفی جاذبه های گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر