کد خبر: 156171 A

از هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور؛

از هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور تیم گهر دورود متحمل شکستی سنگین شد تا تلخی سقوط به لیگ ۲ برای این تیم بیش‌تر شود.

ایلنا: از هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور تیم گهر دورود متحمل شکستی سنگین شد تا تلخی سقوط به لیگ ۲ برای این تیم بیش‌تر شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، سفیدپوشان گهر در ورزشگاه تختی مشهد به مصاف تیم مدعی صعود پدیده مشهد رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر صفر شکست خورد.

گل‌های تیم قرمزپوش پدیده را در این دیدار عباس پورخسروانی دو گل در نیمه اول و دقیقه ۶۴، مهرداد قنبری دقیقه ۷۱‌، مهرداد آوخ دقیقه ۷۴ و افشین دانشیان دقیه ۸۴ به ثمر رساندند.

تیم فوتبال پدیده که قبل از این بازی بعد از تیم سیاه‌جامگان مشهد در رده دوم جدول رده‌بندی گروه الف لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور قرار داشت با پیروزی قاطع در برابر تیم گهر دورود با ۴۳ امتیاز به رده نخست صعود کرد و تیم سیاه‌جامگان دوم شد.

هم‌اکنون تیم‌های پدیده و سیاه‌جامگان مشهد از شانس صعود به لیگ برتر برخوردارند و تا کنون حضور یکی از این دو تیم به این لیگ قطعی شده و تیم دیگر به مرحله پلی‌آف صعود خواهد کرد.

تیم گهر دورود نیز که تکلیفش از ۲ هفته قبل مشخص شده و به لیگ دسته دوم فوتبال سقوط کرده است.

تایج کامل بازی‌های گروه الف به شرح زیر است:

گیتی‌پسند اصفهان ۱ استقلال اهواز ۰ پدیده مشهد ۵ گهر دورود ۰

شهرداری بندر عباس ۰ سیاه جامگان مشهد ۰ شهرداری یاسوج ۰ گل گهر سیرجان ۱

الوند همدان ۰ نیروی زمینی تهران ۲ فولاد یزد ۱ نساجی مازندران ۱

استقلال اصفهان شهرداری فوتبال فوتبال باشگاه های کشور فولاد لیگ برتر مشهد نساجی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر