کد خبر: 155421 A

سرپرست فرمانداری شهرستان خرم‌آباد:

سرپرست فرمانداری شهرستان خرم‌آباد با حضور جمعی از مسوولان شهرداری این شهر از محل‌های اسکان برای مسافران و گردشگران نوروزی دیدن کرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان خرم‌آباد با حضور جمعی از مسوولان شهرداری این شهر از محل‌های اسکان برای مسافران و گردشگران نوروزی دیدن کرد.

به گزارش ایلنا خرم آباد، به نقل از روابط عمومی فرمانداری، سرپرست فرمانداری خرم آباد از نزدیک در جریان خدمات رایگان ارائه شده توسط شهرداری خرم‌آباد به مسافران نوروزی قرار گرفت.

" حبیب‌الله خجسته‌پور " اظهار داشت: شهرداری خرم‌آباد امسال در راستای ارائه خدمات به مسافران نوروزی اقدام به ایجاد ۴ مجموعه اسکان در پارک‌های نسترن، شریعتی، کیو و بانوان نمود که در همین راستا تعداد ۳۴۰ تخته چادر با امکانات اولیه به صورت رایگان در اختیار مسافران نوروزی قرار گرفت.

وی خدمات ارائه شده توسط شهرداری خرم‌آباد به مسافران نوروزی را مثبت ارزیابی نمود و اذعان داشت: شهرداری خرم‌آباد امسال با برنامه‌ریزی دقیق و کارکارشناسی شده اقدامات موثری را در راستای اسکان مسافران نوروزی به عمل آورد که بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته، میزان رضایت مسافران از خدمات مجموعه شهرداری مثبت است.

سرپرست فرمانداری خرم‌آباد میزان اسکان مسافران نوروزی در پارک‌ها و سالن‌های سرپوشیده شهرداری خرم‌آباد را در ۵ روز اولیه تعطیلات نورزی بیش از ۲۵ هزار نفر اعلام نمود و گفت: استقبال مسافران نوروزی از محل‌های اسکان شهرداری امسال بیش از سال‌های پیش بوده است.

اسکان مسافران نوروزی تعطیلات روابط عمومی شهرداری مسافران مسافران نوروزی مسافران و گردشگران نوروزی خرم اسکان فرمانداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر