کد خبر: 152236 A

استاندار لرستان:

استاندار لرستان از تدوین طرح گردشگری خط انتقال آب کاکارضا به خرم آباد خبر داد.

استاندار لرستان از تدوین طرح گردشگری خط انتقال آب کاکارضا به خرم آباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، هوشنگ بازوند در مراسم افتتاح تونل انتقال آب کاکارضا به شهر خرم آباد با تقدیر از عملکرد مطلوب شرکت آب و فاضلاب لرستان در زمینه اجرای این پروژه اظهار داشت: خوشبختانه با عملکرد مطلوب این پروژه نسبت به برنامه زمانبدی شده دو ماه زودتر به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه این امر نشان می دهد که می شود با برنامه ریزی مناسب پروژه هایی را زودتر از برنامه زمانبدی شده به انجام رساند بیان داشت: در این راستا باید از عملکرد مطلوب قرارگاه خاتم الانبیا(ص) نیز تقدیر و تشکر کرد.

استاندار لرستان با بیان اینکه اجرای سامانه انتقال آب کاکارضا به شهر خرم آباد توسعه مرکز استان را به همراه خواهد داشت گفت: همچنین اجرای این پروژه با توجه به اهمیتی که دارد می تواند برای کل استان نیز اثر گذاری مثبتی داشته باشد.

بازوند با بیان اینکه امیدواریم که کل پروژه خط انتقال آب کاکارضا به خرم آباد تا پایان نیمه اول سال ۹۳ به بهره برداری برسد تصریح کرد: ما بقی این پروژه نیز باید هرچه زودتر شروع و عملیاتی شود.

وی همچین با اشاره به رویکرد گردشگری دیده شده برای پروژه انتقال آب کاکارضا به شهر خرم آباد گفت: در این راستا مشاور طرح گردشگری این پروژه را تهیه کرده که طی سال ۹۳ عملیاتی شده و به بهره برداری می رسد.

شرکت آب و فاضلاب گردشگری لرستان استاندار انتقال آب پروژه خرم خط کاکارضا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر