کد خبر: 146581 A

مدیر کل کمیته امداد استان لرستان:

منتظری اظهار داشت: جهت اجرای این طرح ها اعتباری بالغ بر ۳۰۱ میلیارد ریال نیاز است و این مددجویان پس از تشکیل پرونده به بانکهای عامل جهت اخذ تسهیلات معرفی می شوند.

مدیر کل کمیته امداد استان لرستان اظهار داشت: جهت اجرای این طرح‌ها اعتباری بالغ بر ۳۰۱ میلیارد ریال نیاز است و این مددجویان پس از تشکیل پرونده به بانکهای عامل جهت اخذ تسهیلات معرفی می‌شوند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، ولی اله منتظری اظهار داشت: در راستای حمایت از مجریان طرح‌های اشتغال زایی از ابتدای سال جاری بیش از ۴هزار و ۲۵نفر از مددجویان و افراد نیازمند جهت دریافت تسهیلات اشتغال زایی و خودکفایی به بانک‌های طرف قرار داد این نهاد در استان لرستان معرفی شده‌اند.
مدیر کل کمیته امداد استان لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون۴هزار نفر از مددجویان این استان برای دریافت تسهیلات اشتغال زایی به بانکهای عامل معرفی شده‌اند.
منتظری اظهار داشت: جهت اجرای این طرح‌ها اعتباری بالغ بر ۳۰۱ میلیارد ریال نیاز است و این مددجویان پس از تشکیل پرونده به بانکهای عامل از جمله بانک‌های ملی، صادرات، کشاورزی، تجارت و توسعه تعاون جهت اخذ تسهیلات معرفی می‌شوند.
وی افزود: یکی از اهداف کمیته امداد استان ایجاد اشتغال برای مددجویان می‌باشد که در این راستا کمیته امداد با برگزاری دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای در جهت کشف استعداد و توانایی مددجویان گام برداشته و این مددجویان پس از اتمام این دوره‌ها و دریافت گواهی پایان دوره می‌توانند از تسهیلات اشتغال زایی این نهاداستفاده نمایند.
مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه تاکید کرد: از دیگر اقدامات کمیته امداد استان پس از اهدا تسهیلات به مددجویان نظارت بر طرح‌ها، بیمه‌های تامین اجتماعی مجریان طرح‌ها و حمایت‌های همه جانبه امداد از طرح‌های مددجویان است.
منتظری در پایان سخنان خود گفت: پرداخت این تسهیلات در راستای بی‌نیاز شدن مددجویان از حمایت‌های امداد است و تاکنون اقدامات مطلوبی در این زمینه انجام شده است.

اشتغال ایجاد اشتغال تامین اجتماعی تجارت دوره های آموزشی فنی و حرفه ای کشاورزی کمیته امداد تسهیلات مددجویان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر