کد خبر: 146580 A

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان:

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان از افتتاح ۴۰۰ واحد از سایت ۱۵ هکتاری مسکن مهر خرم آباد تا پایان خرداد ماه سال آینده خبر داد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان از افتتاح ۴۰۰ واحد از سایت ۱۵ هکتاری مسکن مهر خرم آباد تا پایان خرداد ماه سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، شهرام ملکی در جلسه شورای مسکن استان لرستان اظهار داشت: ۴۶۰ واحد از سایت ۱۵ هکتاری مسکن مهر خرم آباد تا پایان خرداد ماه سال آینده به بهره برداری می‌رسد.
وی با بیان اینکه سایت ۱۵ هکتاری مسکن مهر خرم آباد در زمینی به مساحت ۱۲.۸ هکتار در حال احداثاست عنوان کرد: در مجموع ۸۶۰ واحد در هشت طبقه در سایت احداثمی‌شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان با بیان اینکه این سایت از سوی پنج پیمانکار در حال اجرا است عنوان کرد: هم اکنون سایت ۱۵ هکتاری مسکن مهر خرم آباد ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

ملکی با بیان اینکه ۶۰ درصد کار آماده سازی و معابر این سایت نیز انجام شده است افزود: در حال حاضر مشکل این سایت عدم وجود زیر ساخت‌های مناسب است.

وی بیان داشت: در صورت ایجاد زیرساختهای مناسب، برق، گاز، فاضلاب ۴۰۰ واحد از این سایت تا پایان خرداد ماه سال آینده افتتاح می‌شوند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان همچنین به ۴۶۰ واحد باقی مانده از این سایت اشاره کرد و گفت: این تعداد واحد نیز تا پایان شهریور ماه سال آینده در صورت تسریع در پرداخت آورده از سوی متقاضیان به بهره برداری می‌رسد.

برق راه و شهرسازی استان گاز مسکن مسکن مهر لرستان واحد خرم هکتاری خرداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر