کد خبر: 146191 A

از هفته بیستم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم گهر در ورزشگاه تختی دورود برابر مهمانش گیتی‌پسند اصفهان به تساوی رسید.

از هفته بیستم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم گهر در ورزشگاه تختی دورود برابر مهمانش گیتی‌پسند اصفهان به تساوی رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، گهری‌ در شرایطی برابر تیم میانه‌جدولی گیتی‌پسند قرار گرفت که برای بقا در لیگ یک به شدت نیازمند کسب ۳ امتیاز این بازی بود، اما در پایان برابر حریف به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد.

گل اول بازی را وحید همراز دقیقه ۴۵ از روی نقطه پنالتی برای گهر به ثمر رساند و حمید کاظمی دقیقه ۴۹ گل تساوی را برای گیتی‌پسند زد.

دقیقه ۶۰ یک بازیکن از تیم گیتی‌پسند را اخراج کرد، اما تیم اصفهانی که ۱۰ نفره بود در دقیقه ۸۹ توسط امین قاسمی‌نژاد به گل دوم رسید.

سپس گهری‌ها فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کردند که در دقیقه ۱ + ۹۰ دروازه‌بان تیم گیتی‌پسند قصد تلف کردن وقت را داشت که داور اخطار دوم را به این بازیکن داد و گیتی‌پسند را ۹ نفره کرد. این تیم که هر ۳ تعویض خود را انجام داده بود، به اجبار یکی از بازیکنان را درون دروازه قرار داد.

در ادامه بار دگر وحید همراز دروازه گیتی‌پسند را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند. پس از این گل نیز داور یک بازیکن دیگر گیتی‌پسند ویکی از اعضای کادر فنی این تیم را اخراج کرد.

از نکات قابل توجه در این دیدار می‌توان به حضور محمد احمد‌زاده سرمربی گهر که هفته‌ها این تیم را ترک کرده بود در کنار زمین اشاره کرد. همچنین رضا محمدی‌اصل مدیر کل ورزش و جوانان لرستان نیز از نزدیک این بازی را تماشا کرد و برای دقایقی در رختکن تیم گهر حاضر شد.

با کسب این نتیجه امیدهای گهر برای بقا بیش از پیش کم‌رنگ شد و در شرایطی که فقط ۴ هفته تا پایان رقابت‌ها باقی است، اختلاف امتیاز تیم ته‌جدولی گهر با رقبای رده یازدهم و دوازدهم جدول به ۶ امتیاز رسیده است.

قابل ذکر است بازی رفت این دو تیم در اصفهان یک بر صفر به نفع گهر خاتمه یافته بود.

گهر دورود(سفید): احمد عرب‌پور‌، آرش قلی‌زاد‌، مهران جعفری‌، مجید خمیس‌، احمد عرب‌زاده‌، حسین احمد‌لو‌، سهیل فیاض‌، مهدی پرور(یزدان عباسیان) ‌، محمدهادی یعقوبی‌(رسول رضایی)، مجید جعفری‌، وحید همراز، مربی: محمد احمدزاده.

اصفهان بازی جدول دروازه بان رقابت زمین فوتبال ورزش و جوانان گهر گیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر