کد خبر: 145539 A

قائم مقام و معاونت فرهنگی و امور جوانان لرستان:

یادواره گرامیداشت شهدای ورزشکار با حضور مسئولین ورزش و جوانان لرستان و تعدادی از مدیران اجرایی استان و شهرستان دورود در مکان خانه کشتی این شهرستان برگزار شد.

یادواره گرامیداشت شهدای ورزشکار با حضور مسئولین ورزش و جوانان لرستان و تعدادی از مدیران اجرایی استان و شهرستان دورود در مکان خانه کشتی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، در این همایش حشمت اله امان الهی با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا یکی از ابتدایی‌ترین کارهایی است که باید برای شهدا و فرا‌تر از توانمان انجام دهیم برکات و فضائل خاص خودش را دارد گفت: شهدا محدود به زمان و مکان خاصی نیستند و با گذشت زمان دو دهه دفاع مقدس و عملیات‌ها فلسفه شهید و شهادت به پایان نمی‌رسد.

قائم مقام این اداره کل تاکید کرد: یاد و خاطره شهدا و فرهنگ شهادت همیشه زنده می‌ماند، همانگونه که شهید زنده است و حیات دارد.

این مقام مسئول اظهار داشت: فرهنگ شهادت طلبی باید در فرهنگ و جامعه ما پایدار بماند چرا که شهدای انقلاب بخاطر خاک و شعار شهید شدند و در راستای لبیک به فرمان امام راحل و نابودی حکومت طاغوتیان شهید شدند و در مقابل ظلم خون سرخ خود را بی‌پروا تقدیم نمودند.

حشمت اله امان الهی تاکید کرد: شهدا به همه جامعه تعلق دارند و برهمه جامعه حق بسیاری دارند و باید با تکیه بر عظمت خون شهید و اثار وجودی ان‌ها را جهاد اسلامی که بپا نمودند را ادامه دهیم وی با اشاره به جمله مقام معظم رهبری که فرموده‌اند یکی از شگفتیهای شهدا حیاتشان است، ادامه داد باید شگفتی‌های شهدا توسط صاحب نظران کشف و دریادواره‌ها و همایشهای مربوط به شهدا معرفی نماییم و خروجی یادواره‌های شهدا باید توسل به همراه حرکت و ایمان به عمل باشد.

امام راحل انقلاب جامعه خاک دفاع مقدس زمان و مکان کشتی مقام معظم رهبری ورزش و جوانان یاد و خاطره شهدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر