کد خبر: 139208 A

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی لرستان:

همایش بزرگ ستاد های مردمی مناطق روستایی و عشایری دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با حضور مردم ومسئولان اجرایی استان لرستان در سالن همایش های سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد.

ایلنا: همایش بزرگ ستاد های مردمی مناطق روستایی و عشایری دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در لرستان، با سخنرانی حجت الاسلام موسوی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " از خرم آباد، در این همایش حجت الاسلام " موسوی " مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان و رئیس کمیته روستایی وعشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گفت: ۲۲ بهمن از ایام الله انقلاب ملت ایران است و بایست همچون گذشته گرامی داشته شود.
وی با اعلام اینکه جشن‌های انقلاب می‌بایست توسط مردم و به خصوص جوانان برگزار شود، افزود: چهره روستا‌ها به یمن پیروزی انقلاب اسلامی نسبت به گذشته بسیار متفاوت شده و با تشکیل نهاد‌ جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام(ره) آبادانی و عمران روستاها به خصوص مناطق محروم در اولویت برنامه ها قرار گرفت.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی با اعلام اینکه استکبار جهانی برای انقلاب اسلامی حساب ویژه‌ای باز کرده‌ است، گفت: هر زمانی که دشمن با حضور همه جانبه مردم در صحنه مواجه می شود، دچار یاس و ناامیدی می گردد.
در ادامه این مراسم، مهندس " شاهرخی " معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان با تاکید بر برگزاری باشکوه آیین‌های پیروزی انقلاب اسلامی رهبر خردمندانه امام راحل(ره) و حضور مردم در صحنه ها را از مهم‌ترین عوامل پیروزی ایران اسلامی بر شمرد.

۲۲ بهمن امام راحل انقلاب اسلامی جهاد کشاورزی حضرت امام سالن همایش مردم ایران ملت ایران ولی فقیه یمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر