کد خبر: 139184 A

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان:

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان: محرومیت زدایی، توسعه، تجهیز و استقرار عدالت آموزشی در دورافتاده ترین و محروم ترین مدارس، اولویت مهم آموزش و پرورش استان است.

ایلنا: مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: محرومیت زدایی، توسعه، تجهیز و استقرار عدالت آموزشی در دورافتاده ترین و محروم ترین مدارس، اولویت مهم آموزش و پرورش استان است.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " از خرم آباد، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حرکتی ابتکاری لبخند رضایت و شادمانی را به دانش آموزان مشتاق و امیدوار مناطق محروم " کاکاوند " هدیه کرد.

دکتر " گودرز کریمی فر " در حاشیه بازدید از آموزشگاههای " قمش " و " گاودانه پا " در منطقه کاکاوند گفت: آموزش و پرورش معتقد به استقرار عدالت آموزشی در سراسر استان است.
وی با اشاره به مطالعات وسیع در خصوص شناسایی کمبودها و چالش های پیش روی آموزش و پرورش استان گفت: ما معتقدیم که باید دانش آموزان مناطق محروم و دورافتاده استان از امکانات و تجهیزات آموزشی و پرورشی شهرهای برخوردار بهره مند شوند.

دکتر " کریمی فر " تاکید کرد: با دعوت از استاندار، مدیران اجرایی و نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی به دنبال برچیده شدن فقر و محرومیت در مدارس منطقه هستیم.

وی اضافه کرد با اطلاعاتی که از کمبودهای استان داریم تلاش می کنیم با تعامل و مشارکت مسئولین استانی به سمت بهسازی، توسعه و تجهیز مدارس لازم التوجه پیش رویم.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پایان خاطر نشان کرد: طی جلسات متعددی که با مدیران ارشد استان داشتیم و پیگیریهای به عمل آمده با وزارت آموزش و پرورش، تصمیمات خوبی برای رفع محرومیت از چهره استان گرفته شده است که در حال عملیاتی شدن آنها هستیم.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان دانش آموزان فقر مجلس شورای اسلامی نماینده مردم وزارت آموزش و پرورش مدیر لرستان محرومیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر