خبرگزاری کار ایران

| 18:38   
کد خبر : ۱۳۹۰۶۵۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد؛

احداث ۱۰۵ پروژه بهداشتی و درمانی در لرستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از احداث ۱۰۵ پروژه بهداشتی و درمانی در این استان خبر داد.

احداث ۱۰۵ پروژه بهداشتی و درمانی در لرستان

به گزارش ایلنا، بهرام دلفان در آیین گرامیداشت روز پزشک با ارائه گزارشی از پروژه‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اظهار کرد: پروژه‌های عمرانی دانشگاه بسیار خوب و بادقت پیش رفته است و در طی ۲۰ ماهه گذشته موفق به افتتاح ۶۰ پروژه در حوزه درمان و بهداشت استان شده‌ایم که تقریباً هر ۱۰ روز یک پروژه در راستای رضایت مندی بیشتر مردم و ارائه خدمات مطلوب‌تر در دانشگاه افتتاح شده است.

وی افزود: مطالبات پزشکان و حل مشکلات دانشگاه را تا بالاترین مرجع تصمیم‌گیری در کشور پیگیری کرده‌ایم و با حضور در کمسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی مسائل فوق‌الذکر را مطرح کرده‌ایم و به دنبال حل آن‌ها هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در بخشی دیگر از سخنان خود، بیان داشت: ۱۰۵ پروژه بهداشتی و درمانی دیگر را در حال پیگیری داریم که چهار پروژه کلان آن ساخت چهار بیمارستان با بیش هزار و ۱۰۰ تخت بیمارستانی در شهر‌های خرم‌آباد، دورود، کوهدشت و رومشکان است و با خریداری به‌موقع تجهیزات سنگین تشخیصی در حوزه درمان علاوه بر کاهش هزینه‌های خرید، در آینده نزدیک دستگاه «ام آر ای» مرکز آموزشی درمانی شهدای عشایر خرم‌آباد و بیمارستان هفت‌تیر دورود نیز به مجموعه بخش درمان دانشگاه اضافه خواهد شد.

دلفان، افزود: امروز پزشکان مشغول خدمت در دورترین و صعب‌العبورترین مناطق جغرافیایی لرستان هستند و توانسته‌ایم با برداشتن روش‌های سقفی، پلکانی و ارتقای در آمد پزشکان در بحث ماندگاری آن‌ها و خدمات‌دهی شأن را در مراکز بیمارستانی تقویت کنیم.

وی گفت: مناطق محروم و کم‌برخوردار از اولویت‌های اولیه خدمات‌رسانی قرار دارند و به همین خاطر دانشگاه در رتبه نخست اردو‌های جهادی کشور قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، عنوان کرد: در بحث مدیریتی اکنون از افراد مجموعه دانشگاه بهره می‌بریم و علاوه بر تعامل سازنده و پویا همواره استقلال خود را در همه حوزه‌ها حفظ کرده‌ایم و همه بخش‌ها را علاوه بر مدیریت مستمر، مورد پایش و نظارت دقیق قرار می‌دهیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز