خبرگزاری کار ایران

| 00:26   
کد خبر : ۱۳۷۶۷۱۳
یک مقام مسئول خبر داد؛

راه اندازی نخستین بازارچه محلی خرم آباد

شهردار خرم آباد گفت: نخستین بازارچه محلی این شهر در زمینه عرضه محصولات و توانمندی‌های بانوان سرپرست خانوار راه اندازی شد.

راه اندازی نخستین بازارچه محلی خرم آباد

به گزارش ایلنا، داریوش بارانی بیرانوند در آیین افتتاح جشنواره محلی کوثر خرم آباد اظهار کرد: افتتاح این بازارچه‌ در راستای توانمند سازی بانوان بی سرپرست و هدفمند سازی عفاف و حجاب در جامعه انجام شد.

وی افزود: در دیگر محلات خرم‌آباد هم اقداماتی برای افتتاح اینگونه مجموعه‌هایی به عنوان بازارچه‌های محلی صورت گرفته که در آینده نزدیک شروع به فعالیت می‌کنند.

شهردار خرم آباد عنوان کرد: بازارچه‌های محلی این شهر با هدف رونق کسب و کار و بر مبنای اساسنامه قانونی در حال انجام و سازمان میادین شهرداری موظف شده است بازارچه‌های موقت و دائم را در سطح شهر ایجاد کند.

بارانی بیرانوند با اشاره به لزوم ایجاد بازارچه‌های تنظیم بازاری بیان کرد: در این راستا بازارچه بانوان در انتهای خیابان گلستان ۹ خرم آباد و حداقل ۲ بازارچه دائمی میوه و تره بار نیز امسال در این شهر راه اندازی خواهد شد.

وی ادامه داد: این بازارچه‌ها در انتهای بلوار حج و جنب میدان کریم خان راه اندازی می‌شوند تا مردم بتوانند محصولات مختلف با کیفیت را با قیمت‌های مناسب خریداری کنند.

شهردار خرم آباد گفت: بازارچه بانوان با توجه به مهارت‌ها و توانمندی‌های بانوان سرپرست خانوار، افراد توانمند و همکاری دستگاه‌های حمایتی مربوطه تا پایان تیرماه جاری راه اندازی و بازارچه دائمی گل و گیاه نیز در خروجی خرم آباد به سمت کوهدشت مستقر می‌شود که این طرح دارای مصوبه شورای ترافیک و پارکینگ است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز