خبرگزاری کار ایران

| 09:35   
کد خبر : ۱۳۶۵۶۷۰

ایجاد ایستگاه‌های مطالعه در مراکز بازپروری و ترک اعتیاد لرستان

مدیرکل امور اجتماعی از ایجاد ایستگاه‌های مطالعه در مراکز بازپروری و ترک اعتیاد استان خبر داد.

ایجاد ایستگاه‌های مطالعه در مراکز بازپروری و ترک اعتیاد لرستان

به گزارش ایلنا ، محمدکریم خورشیدوند، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت : به منظور گسترش فرهنگ مطالعه در جامعه به‌ویژه در بین قشر آسیب‌ پذیر اجتماع، دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان ضمن ارتباط با  گروه‌های جهادی مختلف، از جمله گروه جهادی رهروان شهدا اقدام به اهدای کتاب به مراکز بازپروری و ترک اعتیاد در سطح شهر خرم‌آباد کرده است.

وی افزود :  در یک اقدام مشترک، با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، بیش از ۶۰۰ جلد کتاب به ۷ مرکز بازپروری و ترک اعتیاد در خرم‌آباد اهدا شد.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به اینکه این کتاب‌ها با موضوعات مختلف تاریخی، مذهبی، رمان، خاطرات و دفاع مقدس بوده‌اند، عنوان کرد: با توجه به اهمیت فرهنگ مطالعه در کاهش آسیب‌های اجتماعی تلاش می‌کنیم با ایجاد ایستگاه‌های مطالعه در مراکز بازپروری و ترک اعتیاد و اجرای برنامه‌های مختلف با همکاری دستگاه‌های اجرایی این فعالیت‌ها ادامه داشته باشند.  

خورشیدوند افزود: طی بازدیدهای به عمل آمده از چند مرکز بازپروری و ترک اعتیاد ضمن بررسی و احصاء مسائل و مشکلات آنها،  به صورت میدانی با مدیران مرتبط ارتباط برقرار و زمینه برطرف شدن برخی از این مشکلات را فراهم خواهیم کرد. 

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز