کد خبر: 135538 A

طی حکمی از سوی استاندار لرستان؛

منوچهر فراقی با حضور استاندار لرستان و مسئولان ارشد شهرستان بروجرد به عنوان فرماندار ویژه شهرستان بروجرد منصوب و از خدمات سرپرست اسبق قدردانی شد.

طی مراسمی با حضور استاندار لرستان، امام جمعه بروجرد و برخی از مسئولان شهر بروجرد در سالن اجتماعات فرمانداری بروجرد منوچهر فراقی به عنوان فرماندار ویژه شهرستان بروجرد معرفی واز خدمات مهدی پازوکی سرپرست اسبق فرمانداری این شهرستان تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بروجرد منوچهر فراقی در این مراسم گفت: در دولت تدبیر و امید در زمینه بحثاشتغال و جویندگان کار تدابیر خاصی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به بحثتوسعه و عمران و آبادانی بروجرد گفت: اجازه نمی‌دهیم سرمایه گذاری وارد بروجرد شود و دست خالی برگردد.

وی خطاب به شهرداری بروجرد گفت: باید با فراهم نمودن بستر مناسب برای جذب سرمایه گذار در راستای رفع مشکلات شهرداری و توسعه شهر و مبلمان شهری گام‌های اساسی برداشته شود.

فرماندار بروجرد گفت: هم اکنون یک هزارو ۴۰۰شهرداری در کشور وجود دارد و ۱۰۰نوع درآمد برای شهرداریهای قانون مشخص کرده است.

وی در بخش دیگری از سحنان خود با اشاره به ضرورت ایجاد فرودگاه در بروجرد گفت: رییس سازمان حج و زیارت بروجردی است و باید از این فرصت استفاده کرده و با توجه به اینکه بسیاری از استانهای همجوار دارای فرودگاه پرواز حجاج را ندارند ایجاد فرودگاه بروجرد را به فرودگاه بین المللی تعبیر نماییم.

فراقی افزود: در بحثاعتبارات دولت باید ورود پیدا کند و برای برنامه ریزی ششم توسعه به گونه‌ای اقدام شود وضعیت تکراری نباشد چرا که در برخی استان‌ها اعتبارات رقمی بوده که برای برخی اعتبارات شهرهای کشور بوده است و مجلس باید بازنگری جدی دربرنامه پنجم داشته باشد.

فراقی افزود: امروز توزیع اعتبارات کشور براساس کارخانه‌های زمان جنگ است و نگرش ما در بحثسرمایه بخش خصوصی آن است که از همه ظرفیت‌ها استفاده نماییم.

امام جمعه بخش خصوصی جنگ دولت سالن اجتماعات سرمایه سرمایه گذاری شهرداری فرماندار قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر