کد خبر: 134239 A

استاندار لرستان

استاندار لرستان گفت: با اجرای طرح توسعه مجتمع فولاد صدر خرم آباد و ایجاد مجموعه ذوب آهن دراین مجتمع صنعتی، زمینه اشتغال یک هزار نفر به صورت مستقیم در استان فراهم خواهد شد.

استاندار لرستان گفت: با اجرای طرح توسعه مجتمع فولاد صدر خرم آباد و ایجاد مجموعه ذوب آهن دراین مجتمع صنعتی، زمینه اشتغال بکار یک هزار نفر به صورت مستقیم در استان ایجاد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " به تقل ازروابط عمومی استانداری لرستان، " هوشنگ بازوند " در بازدید از مجتمع فولاد خرم آباد، افزود: این مجتمع درحال حاضر سالانه ۲۰۰ هزار تن تولید دارد که با اجرای طرح توسعه آن، این میزان به ۲۵۰ هزار تن افزایش خواهد یافت.

وی در خصوص مسایل و مشکلات این مجتمع گفت: مقرر شد که مسایل و مشکلات مطرح شده از سوی مدیران این شرکت با پیگیری و رایزنی های کارشناسی و همدفمند از طریق دستگاهها و مبادی ذیربط در کمترین زمان ممکن حل و فصل شود.

" بازوند " افزود: کمبود نقدینگی و مشکلات مالی، بحثمشکلات موجود با منابع طبیعی، لزوم احداثتقاطع غیرهمسطح برای تردد خودروهای سنگین مجتمع از جمله مهم ترین دغدغه های کاری این مجتمع است.

وی تاکید کرد: برهمین اساس، قرار شد این مشکلات از طریق رایزنی با بنیاد برکت، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، صندوق بازنشستگی فولاد کشور و بانک انصار مورد بررسی قرار گرفته و رفع شوند.

استاندار لرستان گفت: بحثاحداثتقاطع غیرهمسطح موردنیاز نیز با محوریت اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان در دستور کار قرار گرفته است.

اشتغال بازنشستگی حضرت امام ذوب آهن راه و شهرسازی استان فولاد کارشناسی مشکلات مشکلات مالی منابع طبیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر