کد خبر: 1311937 A

استاندار لرستان ؛

محرومیت زدایی با اقدام و عمل حاصل می شود

استاندار لرستان بر لزوم اجرایی کردن تصمیمات جلسات محرومیت زدایی با اقدام و عمل جهادی تاکید کرد.

محرومیت زدایی با اقدام و عمل حاصل می شود

به گزارش ایلنا ،فرهاد زیویار در حاشیه جلسه شورای اداری بخش مرکزی شهرستان خرم آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت : در این جلسه که با محوریت پیگیری مسائل و مشکلات بخش مرکزی خرم آباد برگزار شد ، راهکارهای متناسب با موضوعات مطرح شده ارائه شد.

وی افزود : موضوعاتی از قبیل مشکلات حاشیه نشینی، وضعیت راه ها و جاده های روستایی، تامین آب شرب و سایر موارد مرتبط از مهم‌ترین مسائل مطرح شده در این جلسه بود که مدیران دستگاه های اجرایی در این رابطه گزارش های  اقدامات حوزه کاری خود را تشریح کردند . 

استاندار لرستان ادامه داد: جلسات محرومیت زدایی نقش مهمی در شناسایی مشکلات و ارائه راهکار برای رفع آنها دارد و باید در نظر داشت که محرومیت زدایی با اقدام و عمل حاصل می آید و تصمیمات گرفته شده نباید صرفا به برگزاری جلسات ختم شود .

زیویار افزود: بخشی از تصمیمات برای رفع مشکلات، در سطح ملی و با پیگیری در وزارتخانه ها انجام می پذیرد و بخش دیگری نیز با برگزاری جلسات استانی، در راستای شناسایی مشکلات موجود با هدف ادامه پیگیری ها در سطح ملی است .

وی تصریح کرد: خروجی جلسات استانی در قالب مشورت، تصمیم گیری و ارائه مصوبات نقش مهمی در برنامه ریزی های استان و انعکاس به مرکز دارد از این رو ضرورت دارد مدیران دستگاههای اجرایی نسبت به دقت در گزارش های ارائه شده اهتمام داشته باشند.

زیویار یادآور شد: بسیار مهم است در جلسات محرومیت زدایی که برای بخش های شهرستانی برگزار می شود، متناسب با مشکلات بخش ها از ظرفیت همه مدیران و مسئولان استفاده و در این راستا از مشاوره کارشناسان امر نیز بهره گیری شود . 

 

 

انتهای پیام/
جاده دستگاه های اجرایی شورای اداری مشکلات برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر