کد خبر: 1239883 A

یک مسئول:

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: در بسیج استان کلینیک صنعت در حال فعالیت است و در این کلینیک تیمی از افراد متخصص در صنایع و اساتید دانشگاه‌ها حضور دارند و این کلینیک تاکنون کل صنایع استان را عارضه‌یابی کرده است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ امین الله صارمیان در جلسه بررسی راهکارهای همکاری مشترک با اعضای هیئت رئیسه پارک علم و فناوری لرستان برای تحقق شعار سال اظهار داشت: بسیج استان لرستان دارای ۲۲۴ پایگاه در سطح ادارات استان و در مجموع حدود دو هزار پایگاه است که در حوزه‌های مختلف از جمله بسیج مهندسین، بسیج جامعه پزشکی و غیره در حال فعالیت است.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان تاکید کرد: این تیم مشکلات صنعت استان را می‌داند و بسیج آمادگی دارد جهت تحقق شعار سال ظرفیت‌های خود را در اختیار پارک علم و فناوری لرستان قرار دهد.

رئیس پارک علم و فناوری گفت: با توجه به شبکه گسترده‌ای که بسیج در تمام استان دارد می‌توان از این ظرفیت در جهت فرهنگ‌سازی گفتمان علم و فناوری بهره گرفت.

فرهاد نامداری افزود: این پارک آمادگی دارد ظرفیت‌های علمی و فناوری موجود در واحدهای فناور مستقر در پارک و مراکز رشد را در راستای حل مشکلات و معضلات صنایع و ادارات استان به کار برد.

وی ابراز امیدواری کرد با توجه به ظرفیت‌های موجود در بسیج و ظرفیت‌های علمی و فناوری موجود در پارک فناوری و مراکز رشد و با توجه به نگاه جهادی و بسیجی که در طرفین وجود دارد، بتوان گام‌های مؤثری در توسعه فناوری در استان برداشت.

انتهای پیام/
عارضه‌یابی صنایع توسط بسیج عارضه‌یابی صنایع توسط بسیج لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر