کد خبر: 113005 A

ازدواج به‌عنوان مهم‌ترین تصمیم در زندگی جوانان و یکی از مقدس‌ترین فرائض اسلامی است.

جشنواره پیوند آسمانی در لرستان برگزار می‌شود. حشمت اله امان الهی ضمن اعلام این خبر گفت: ازدواج به‌عنوان مهم‌ترین تصمیم در زندگی جوانان و یکی از مقدس‌ترین فرائض اسلامی است.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حشمت اله امان الهی معاونت فرهنگی و امور جوانان این اداره کل افزود: مسائل ومشکلات بوجود آمده در حوزه ازدواج از جمله افزایش میانگین سن ازدواج در میان برخی از جوانان وبدنبال آن مشکلات اجتماعی وفرهنگی، این ضرورت را ایجاب می‌کند که فرهنگ سازی گسترده وموج آفرینی فراگیر در خصوص ازدواج آسان، آگاهانه، بهنگام وپایدار صورت پذیرد که لازم است به سمت تغییر باور‌ها و ارزش‌های اجتماعی قدم برداشت و موجبات تسهیل ازدواج برای جوانان را فراهم کرد.
این مقام مسئول افزود: معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان نیز به‌دنبال اهداف وزارتی و در راستای قرار دادن منش زندگی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و ترویج سیره علوی و فاطمی و به‌مناسبت سالروز ازدواج این دو عزیز با همکاری کمیته امداد امام خمینی استان لرستان در ۲۷ مهر ماه جشن پیوند آسمانی را برگزار می‌کند و از زوجین جوان و خادمین و فعالین حوزه ازدواج تجلیل به‌عمل خواهد آمد.

اداره کل ورزش و جوانان ازدواج حضرت علی حضرت فاطمه زهرا سن ازدواج فرهنگ سازی کمیته امداد امام خمینی مشکلات لرستان جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر