کد خبر: 687798 A

عضو کمیسیون برنامه،بودجه ومحاسبات مجلس:

عضو کمیسیون برنامه،بودجه ومحاسبات مجلس گفت: بانک پارسیان اقدام به ارائه خدمات مالی 24 ساعته به کاروان‌های عزاداری اربعین حسینی کرده و در تامین ارز و سرعت بخشیدن به توزیع دینار نقش موثری بر عهده داشته است.

به گزارش ایلنا، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درمورد همکاری بانک‌ها بخصوص بانک پارسیان در اربعین به زائران گفت: بانک پارسیان امسال نیز همانند سال های گذشته در برگزاری هرچه بهتر مراسم پیاده‌روی ایام اربعین حسینی مشارکتی فعال در ارایه خدمات بانکی و خدمت رسانی به زائران داشته و توانسته است سهم خود را به شایستگی ایفا کند و موجبات رضایت مندی زوار را فراهم آورد.

محسن بیگلری افزود: این بانک برای تسهیل ارایه خدمات و افزایش رفاه زائران کربلای معلی، با استقرار دستگاه های خودپرداز در پایانه های مرزی غرب و جنوب کشور شامل مرز مهران، شلمچه و چزابه، و با استفاده از ظرفیت های شعب بغداد و نجف و همچنین باجه مستقر درکاظمین اقدام به ارائه خدمات مالی 24 ساعته به کاروان‌های عزاداری اربعین حسینی کرده و در تامین ارز و سرعت بخشیدن به توزیع دینار نقش موثری بر عهده داشته است.

نماینده مردم سقز و بانه خاطرنشان کرد: از مدیران وکارکنان بانک پارسیان، که تلاش های زیادی در تسهیل خدمات دهی زائران حسینی به عمل آوردند، تشکر می کنم.

ارز بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خدمت رسانی کمیسیون برنامه بودجه محسن بیگلری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر