کد خبر: 683211 A

قرعه­‌کشی چهارمین جشنواره حساب­‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده برگزار شد.

به گزارش ایلنا، مراسم قرعه­‌کشی جوایز چهارمین جشنواره حساب­‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده، در روز یک‌شنبه به تاریخ 22 مهرماه سال جاری، در ساختمان مرکزی بانک آینده، با حضور اعضای هیأت نظارت بر قرعه‌کشی بانک­‌ها (نمایندگان دادستانی کل کشور و بانک مرکزی ج.ا.ایران)، مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران و برخی رؤسای شعب برگزار و برندگان خوش­ شانس این دوره از قرعه‌کشی مشخص شدند.

در چـهارمین دوره از قرعه­‌کشی حسـاب­‌های قرض­‌الحـسنه پس‌انداز بانـک آینده، به پاس قـدردانی از نیت خیرخواهانه سـپرده­‌گذاران قرض­‌الحسنه، 20 کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به ارزش 1 میلیارد ریال، 150 خودروی سواری پژو پارس سال، 200 کمک هزینه خرید صنایع‌دستی، 5 میلیون ریالی و تعداد 20.019 جایزه نقدی 900 هزار ریالی برای سپرده­‌گذاران در نظر گرفته شده بود که با مشخص شدن اسامی برندگان در این مراسم، این جوایز به زودی به آنها اهدا خواهد ­شود.

اسامی اعلام شده، شامل برندگان قطعی جوایز کمک‌هزینه خرید مسکن، خودروی سواری پژو پارس، کمک هزینه خرید صنایع‌دستی و جایزه نقدی هستند.

طرح افتتاح حساب­‌های قرض‌الحسنه پس­‌انداز بانک آینده از اول مهرماه سال 1396 تا پایان شهریورماه سال 1397 ادامه داشت که مورد استقبال چشم­گیر هم­وطنان خیراندیش و ارجمند قرار گرفت.

شـایان ذکر است؛ دارندگان حسـاب­‌های قرض­‌الحـسنه پس‌انداز موجود، در صورت حـفظ و افزایـش موجـودی خود، در قرعـه­ کشی سال 1398 نیز، شرکت داده می­‌شوند.

مشتریان گرامی، برای اطلاع از اسامی برندگان، می­‌توانند به تارگاه رسمی بانک آینده، به نشانی www.ba24.ir و شعب این بانک مراجعه کنند.

حساب‌­های قرض ­الحسنه پس ­انداز بانک آینده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر