کد خبر: 671182 A

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در مراسم زنگ مهر تاکید کرد:

به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و با حضور مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت زنگ مهر در موسسه فرهنگی آموزشی میزان نواخته شد.

به گزارش ایلنا، محمدحسین حسین زاده در مراسم نواختن زنگ مدرسه باتاکید براهمیت آموزش وپرورش گفت: یکی از ماموریت های این بانک، ارتقای سواد مالی است و امید می رود با تعامل دو طرفه بانک قرض الحسنه رسالت و آموزش و پرورش، شاهد تربیت اقتصادی این قشرعظیم از جامعه باشیم.

وی توسعه فرهنگ همیاری اجتماعی از طریق گسترش کانون‌های همیاری اجتماعی را از دیگر رسالت های این بانک عنوان کرد و افزود: پایه‌ای ترین کانون های همیاری اجتماعی در مدارس و مجتمع های آموزشی کشور شکل می گیرد و با همکاری مدیران این مجتمع یک کانون همیاری اجتماعی با هدف توسعه فرهنگ همیاری اجتماعی و فرهنگ قرض الحسنه بین دانش آموزان شکل گرفت.

وی  با اشاره به تفاهم نامه بانک قرض الحسنه رسالت و وزارت آموزش وپرورش اظهارداشت: بر اساس این تفاهم نامه بانک قرض الحسنه رسالت در دو موضوع ترویج قرض الحسنه و ارتقای سواد مالی به این قشر عظیم خدمات می دهد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت همچنین به فعالیت گروه آموزش و پرورش در بانکداری اجتماعی اشاره کرد و گفت:  در بانک قرض الحسنه رسالت جامعه به چندین گروه اجتماعی تقسیم شده که یکی از این بخش‌ها، گروه آموزش و پرورش است و این گروه صرفا به جامعه آموزش و پرورش در سراسر کشور خدمات می دهد.

حسین زاده در پایان خطاب به دانش آموزان این مجتمع افزود: توصیه من به شما این است که برای کسب و کار خود در آینده، کارآفرینی و ارائه ایده های نو را به عنوان هدف قرار دهید زیرا این اقدام شدنی است در صورتی که باید تربیت اقتصادی را خوب یاد بگیریم و سواد مالی را با همیاری یکدیگر و با اقتصادی همراه با روح انسانی و اسلامی گسترش دهیم.

 

photo_۲۰۱۸-۰۹-۲۳_۱۵-۱۹-۰۹

photo_۲۰۱۸-۰۹-۲۳_۱۵-۱۹-۲۹

 

 

 

آموزش و پرورش جامعه دانش آموزان قرض الحسنه سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر