کد خبر: 666514 A

شهردار شیراز تصریح کرد:

شهردار شیراز با اشاره به امکان استفاده از کارت بلیط شهروندی در اتوبوس و متروی این شهر، نقش بانک شهر را در تسهیل تردد شهروندان با حمل و نقل عمومی حائز اهمیت دانست و بر لزوم ادامه حمایت‌ها تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، حیدر اسکندرپور، استفاده از کارت بلیت بانک شهر را در حوزه حمل و نقل عمومی شهری شیراز کارآمد دانست و گفت: این کارت، برای شهروندانی که از اتوبوس و مترو برای تردد در سطح شهر استفاده می کنند گزینه کارآمد و مناسبی بوده است که در سال های اخیر مورد استفاده گسترده قرار گرفته و نیاز به تامین پول خرد را از بین برده است و امیدواریم به زودی در تاکسی ها نیز اجرایی شود.

شهردار شیراز، پیشخوان شهرنت را از خدمات ارزشمند دیگر بانک شهر عنوان کرد و گفت: شهرنت، امکان مناسبی است برای مشتریانی که به انجام امور بانکی فوری نیاز دارند و این فضا، مخاطبان فراوانی در شیراز دارد به دلیل اینکه در ساعات غیر اداری و تا پاسی از شب، خدمات بانکی گسترده‌ای را ارائه می کند.

اسکندرپور با تاکید بر نقش عمران شهری بانک شهر در کلانشهرها اظهار کرد: مشارکت این بانک در تکمیل پروژه های عمرانی شیراز بر کسی پوشیده نیست و با حمایت‌های بانک شهر، امکان دسترسی شهروندان به خدمات برتر شهری افزایش یافته است.

وی در ادامه با اشاره به نقش بانک شهر در تامین رفاه گردشگران در تعطیلات نوروزی افزود: امیدواریم با ادامه تعاملات شهرداری شیراز با این بانک، شاهد ارایه سطح بیشتری از خدمات باشیم.

اتوبوس بلیط حمل و نقل عمومی ناوگان حمل و نقل بانک شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر