کد خبر: 661569 A

برگزاری قرعه ­کشی چهار جایزه 500 (پانصد) میلیون ریالی

قرعه­ کشی نخستین دوره هشتمین باشگاه مشتریان بانک آینده، برگزار شد.

به گزارش ایلنا؛ در مراسم قرعه ­کشی مرحله نخست این دوره که با حضور نمایندگان معاونت بازاریابی و امور شعب، معاونت بانکداری الکترونیکی، مدیریت امور کنترل داخلی و بازرسی، مدیریت امور روابط عمومی و اطلاع‎رسانی، اداره بازارافزایی و باشگاه مشتریان، در روز یک­شنبه، چهارم مردادماه سال 1397، انجام شد؛ برندگان خوش شانس چهار جایزه 500 (پانصد) میلیون ریالی این مرحله، مشخص شدند.

سیدعلی چاووشی مشتری شعبه تهران – دو راهی یوسف آباد (255)، آیت حسینی مشتری شعبه تهران - میرداماد (228)، عزیزاله علی­زاده مشتری شعبه تبریز – چهارراه آبرسان (2012) و حسین کشاورز مشتری شعبه شیراز – خیابان ملاصدرا (5218)، چهار برنده خوش شانس جایزه 500 (پانصد)میلیون ریالی بودند.

شایان ذکر است؛ هشتمین دوره باشگاه مشتریان از 10 خردادماه 1397 آغاز و تا پایان شهریورماه سال­ جاری، ادامه دارد.

تمرکز این دوره از باشگاه مشتریان، بر حساب ­های پس­انداز قرض­ الحسنه، جاری و کیمیا در بانک آینده بود که میزان سپرده و مانده آنان، امتیازآور هستند. موجودی سپرده­ های پس ­انداز قرض ­الحسنه و جاری و هم­چنین، استفاده از خدمات بانکداری الکترونیکی بانک آینده، در این مرحله از هشتمین باشگاه مشتریان، حائز اهمیت و دارای امتیازآوری بیشتری بوده است.

قابل یادآوری است؛ حداقل امتیاز برای شرکت در قرعه ­کشی، 4500 امتیاز بود که تا پایان مردادماه سال­ جاری، تعداد 70هزار نفر از باشگاه مشتریان، با کسب حداقل امتیاز، در این دوره، در قرعه­ کشی، شرکت داده شدند. 

گفتنی است؛ 15 (پانزده) میلیارد ریال جوایز ارزنده برای این دوره از باشگاه مشتریان در نظر گرفته شده است و مشتریان عزیز می­توانند؛ تا پایان شهریورماه امسال، با افتتاح و افزایش موجودی سپرده پس ­انداز قرض­الحسنه، با دوبرابر شدن امتیاز خود در باشگاه، شانس برنده شدن خود را در این دوره، افزایش دهند.

روابط عمومی باشگاه مشتریان قرعه shy
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر