کد خبر: 621681 A

جوایز برندگان طرح «هر آرزویی‌در آینده برآورده میشه»؛ هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، اهدا شد.

به گزارش ایلنا، روز سه ­شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷، طی مراسمی در سالن همایش ساختمان مرکزی و با حضور جمعی از مشتریان، اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران و رؤسای شعب؛ جوایز مشتریان برنده خوش شانس شامل: ۱ (یک) آرزوی ۳ (سه) میلیاردریالی، ۵ (پنج) آرزوی ۲۰۰ (دویست) میلیون ریالی، ۲۰ (بیست) آرزوی ۵۰ (پنجاه) میلیون ریالی، ۵۰ (پنجاه) آرزوی ۱۰ (ده) میلیون ریالی، ۳۰۰ (سیصد) آرزوی ۵ (پنج) میلیون ریالی و ۱۶۰۰ (یک ­هزاروششصد) جایزه ۵ (پنج) میلیون ریالی اختصاصی شعب، به این عزیزان اهدا شد.

شایان ذکر است؛ پیش از این مراسم قرعه‌کشی هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»، با حضور مدیران اداره کنترل داخلی و بازرسی و تعدادی از روسای شعب،در ساختمان مرکزی بانک آینده برگزار شده و برندگان مشخص شدند.

آقای مجتبی افضلان ازشعبه شوشتر،برنده جایزه بزرگ ونخست باشگاه مشتریان به مبلغ ۳ (سه) میلیاردریال،جایزه خودرادریافت کرد. سپس،جوایزسایربرندگان نیز،اهداشد.

لازم به­ ذکر است؛ در این مراسم، آقای غدیر صابری خوشخو از شعبه بلوار هاشمیه مشهد، برنده جایزه ویژه باشگاه پذیرندگان، جایزه ویژه خود یک دستگاه خودروی رنو کپچر را دریافت کرد.

گفتنی است؛ هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده،طی بازه‌زمانی ۱۰ آبان‌ماه لغایت ۲۲ بهمن­ ماه سال ۱۳۹۶ و به ­­منظور گسترش فرهنگ بهره ­­برداری از بانکداری نوین و نیز ایجاد ارزش‌ افزوده برای هم­­وطنان گرامی، از سوی بانک آینده به‌ مرحله اجرا در آمد. بر اساس این طرح، کلیه مشتریان حقیقی که دارای حداقل یک حساب در این بانک بوده و یا نسبت به افتتاح حساب اقدام نمودند؛ بر اساس نوع حساب و با استفاده از درگاه‌­های الکترونیکی و انجام تراکنش‌های غیرحضوری و نیز شرکت در ۶(شش) طرح تشویقی برگزار شده، اقدام به کسب امتیاز می‌کردند.

از جمله اقدامات انجام شده که این طرح را از طرح­های گذشته متمایز می­‌کرد؛ مشارکت مشتریان گرامی در نظرسنجی آرزوها بود. مشتریان گرامی آرزوی خود را طی نظرسنجی و از طریق سامانه­ های ارتباطی باشگاه مشتریان انتخاب کردند.

بانک آینده به پاس وفاداری مشتریان گرامی،برای نخستین بار در هفتمین دوره از باشگاه مشتریان، بیش از ۲۰۰۰(دوهزار) جایزه به ارزش۱۵(پانزده) میلیارد ریال اختصاص داد. هم­چنین در این طرح برای نخستین بار قرعه ­کشی مجزایی میان مشتریان شعب برگزار شد.

مشتریان عزیز؛ می­توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اسامی برندگان به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک آینده به نشانی: ba.efarda.ir مراجعه کنند.

به ­زودی جزئیات هشتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، به اطلاع عموم مردم عزیز خواهد رسید.

 

 

۲۲ بهمن سالن همایش مشهد آینده shy
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر