کد خبر: 596541 A

بیمارستان تخصصی مهرآیین، به‌عنوان مجهزترین بیمارستان تخصصی منطقه لواسانات و رودبار قصران، با حمایت بانک آینده، به‌ بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایلنا، در راستای تقویت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه سلامت و نیز ایفای مسئولیت اجتماعی، بانک آینده نسبت به تأمین اعتبار پروژه ساخت بیمارستان مذکور، اقدام نمود.

امید است؛ ساخت وتکمیل پروژه یادشده،ضمن صرفه‌جویی درهزینه‌های درمانی شهروندان این منطقه، موجب ارتقای رفاه و تقویت سلامت آن‌ها گردد.

این بیمارستان، ضمن برخورداری ازبخش‌های مراقبت‌های ویژه هم‌چون: «CCU»،«NICU»،بلوک زایمان،بخش‌های بستری داخلی وجراحی؛ودرحوزه پاراکلینیک نیزبخش‌هایی ازقبیل: سیتی‌اسکن،آزمایشگاه،دندانپزشکی وتقریباًکلیه کلینیک‌های تخصصی واورژانس شبانه‌روزی تخصصی راشامل می‌شود.

از جمله رویکردهای بانک آینده در بخش اعتباری، توجه به مقوله: افزایش تولید و اشتغال است که در همین راستا، در حال حاضر، حدود 46 پزشک و 130 نفر به‌عنوان نیروی انسانی پرستاری و کادر فنی و اداری در این مجموعه، مشغول به فعالیت خواهند شدو این مهم، دست آورد ارزنده‌ای در «سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال»، محسوب می‌شود.

قابل ذکر است؛ بانک آینده، برای اجرای 235 طرح و پروژه در حوزه اعتبارات خرد و متوسط(SMEs)، توسط بخش خصوصی، رقمی حدود 8,317 (هشت هزار و سیصد و هفده) میلیارد ریال، از آغاز سال جاری تاکنون، به متقاضیان پرداخت نموده و در این طرح­ها، بیش از 1550(یک هزار و پانصد و پنجاه) اشتغال مستقیم، ایجاد شده است.

 

 

 

 

اقتصاد مقاومتی بیمارستان پزشک سرمایه نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر