کد خبر: 565817 A

دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به همراه سلیمان توکلی عضو هیات مدیره، به منظور تبیین راهبردهای عملیاتی برای تحقق اهداف و سیاست های اعتباری تدوین شده در فرصت باقیمانده از سال، طی سفر به استان یزد، از شعب و دوایر ستادی بازدید کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، بازدید از شعب و دوایر ستادی، ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان در حوزه های مختلف بانکداری، بررسی پتانسیل های اقتصادی و افزایش سهم بانک از بازارهای هدف، افتتاح دیتا سنتر جدید، هم اندیشی با روسای صف و ستاد و حضور در همایش ویژه استان برای سالگرد تاسیس بانک قرض الحسنه مهرایران بخشی از برنامه های این سفر دو روزه می باشد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران در سفر به استان یزد با زمانی قمی استاندار و جمالی نژاد شهردار این کلان شهر نیز دیدار خواهد داشت.

گفتگو با مدیریت خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) و ارائه گزارش اقدامات موثر و شایسته یک دهه فعالیت بانک قرض الحسنه مهرایران در راستای احیا و تحقق بانکداری اسلامی در بستر قرض الحسنه، از دیگر برنامه های این سفر به شمار می آید.

شایان ذکر است، وکیل مشاور مدیرعامل و رییس اداره کل حوزه مدیریت، نورمحمدی رییس اداره کل حقوقی و پیگیری وصول مطالبات، اخوان رییس اداره کل اعتبارات و بین الملل و انصاری جعفری رییس اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات نیز در سفر به استان یزد حضور داشتند.

 

روابط عمومی قرض الحسنه یزد سیاست بانک قرض الحسنه مهر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر