کد خبر: 554303 A

در راستای رونق کسب و کار و افزایش تولید و اشتغال

بانک‌پاسارگاد در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، رونق کسب ‌و کار و افزایش تولید و اشتغال، در 6 ماه اول سال 1396 بیش از 16 هزار و 61 فقره تسهیلات ریالی پرداخت کرده‌است.

به گزارش ایلنا، این بانک با هدف افزایش تولید و اشتغال، سعی کرده‌است در 6 ماه اول سال 1396 با اعطای بیش از 187 هزار و 215 میلیارد ریال تسهیلات ریالی، گامی مؤثر در تحقق فرامین اقتصاد مقاومتی، در صنایع زیربنایی کشور  بردارد.

بانک‌پاسارگاد همچنین در 6 ماه اول سال 1396، با اعطای 2 هزار و 629 فقره وام ازدواج به میزان 205 میلیارد ریال، به رسالت خود در ایجاد زمینه مناسب برای ازدواج جوانان جامه عمل پوشاند.

گفتنی است بانک‌پاسارگاد با نگاه ویژه به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، نه تنها با اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان و تجار باعث رونق تولید و اشتغال شده‌است بلکه در پروژه‌های بسیار مهم فولادی، سیمانی، پتروشیمی، آی‌تی و ... که نقش بسیار مؤثری در پیشرفت کشور دارند، زمینه را برای اشتغال تعداد بسیار زیادی از جوانان فراهم کرده‌ و باعث رونق تولید در کشور شده‌است.

مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره 82890 و سیستم دریافت نظرها در سایت این بانک به آدرس www.bpi.ir آماده ارایه مشاوره و پاسخ به سؤالات مشتریان هستند.

ازدواج اشتغال اقتصاد مقاومتی پتروشیمی کسب و کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر