کد خبر: 373208 A

علی درویش در جمع گچ کاران قم:

ایلنا: نائب رئیس انجمن صنفی کارگری گچ کاران استان قم، با بیان این که شأن و منزلت کارگران بسیار بالاست و شایسته نیست که در میادین و چهارراه های شهر در انتظار کار باشند، گفت: برای ساماندهی کارگران ساختمانی، جلساتی با برخی مسئولان استانی داشتیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، علی درویش، پیش از برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارگری گچ کاران استان قم که با حضور جمعی از استادکاران و کارگران این حرفه ساختمانی در محل مسجد رضائیه شهر قم برگزار شد، اظهار داشت: در سه سال گذشته، خدمات مختلفی به جامعه کارگری قم صورت گرفت که بخشی از آنان به واسطه همت اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی کارگری گچ کاران استان قم بود.

وی خاطرنشان کرد: از جمله خدمات صورت گرفته در طول فعالیت هیئت مدیره انجمن صنفی کارگری گچ کاران استان قم، که البته با همراهی اعضای محترم هیئت مدیره کانون کارگران ساختمانی استان قم صورت گرفت، تلاش برای ساماندهی کارگران ساختمانی استان بود.

نائب رئیس انجمن صنفی گچ کاران استان قم، افزود: در این راستا، جلسات متعددی با برخی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر قم و برخی مسئولان شهرداری قم داشتیم تا مکان هایی برای بحث ساماندهی کارگران ساختمانی در نظر گرفته شود.

وی گفت: شأن و منزلت کارگران بسیار بالاست و شایسته نیست که در میادین و چهارراه های شهر در انتظار کار باشند؛ هم باید کرامت کارگران حفظ شود و هم مردمی که به دنبال نیروی کار مورد نیاز خود هستند، با مراجعه به مکان های مشخص شده در خصوص ساماندهی کارگران ساختمانی، نیروی کار مورد نیاز خود را بگیرند.

درویش در پایان با تقدیر از زحمات اعضای هیئت مدیره سابق انجمن صنفی کارگری گچ کاران استان قم، گفت: امیدواریم هیئت مدیره جدید که با رأی کارگران برای سه سال آینده انتخاب می شود، بتواند قدم های خوبی برای خدمت رسانی به جامعه کارگری بردارد.  

کارگران قم انتخابات کارگران قم علی درویش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر