کد خبر: 373206 A

با حضور نماینده اداره کار استان قم؛

ایلنا: انتخابات انجمن صنفی کارگری گچ‌کاران استان قم، با حضور نماینده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، انتخابات هیئت مدیره و بازرسان کانون انجمن صنفی گچ‌کاران استان قم، با حضور اکثر قریب به اتفاق استادکاران و کارگران عضو این انجمن صنفی، نماینده ویژه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم و اعضای هیئت مدیره کانون کارگران ساختمانی این استان، در محل مسجد رضائیه شهر قم برگزار شد.

علی اکبر آرزومندی نماینده ویژه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، در حاشیه برگزاری انتخابات انجمن صنفی کارگری گچ کاران استان قم، گفت: در این انتخابات و با رأی کارگران و استادکاران این حرفه ساختمانی، از میان ۱۰ کاندیدای عضویت در هیئت مدیره این انجمن صنفی، ۵ عضو اصلی و ۲ عضو علی البدل برای مدت سه سال و از میان ۳ کاندیدای عضویت در بازرسان این انجمن صنفی، دو بازرس اصلی و یک بازرس علی البدل برای مدت یک سال، انتخاب شدند.

نماینده ویژه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، افزود: پس از رأی گیری و شمارش آراء، آقایان علی درویش، محمدرضا رزاقی، قاسم باباخانلو، صفر باباخانلو و عباس علیمردانی به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره انجمن صنفی گچ کاران استان قم و آقایان قنبر شراعی و رسول محمدی به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره این انجمن، برای مدت ۳ سال انتخاب شدند.

آرزومندی گفت: همچنین در انتخابات بازرسان انجمن صنفی گچ کاران استان قم، و پس از شمارش آراء، آقایان جعفر باباخانلو و مجتبی پاکنژاد به عنوان بازرسان اصلی و آقای حسین علیئی به عنوان بازرس علی البدل این انجمن صنفی انتخاب شدند.

کارگران قم انتخابات کارگران قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر