کد خبر: 295498 A

مدیر روابط عمومی ارشاد قم خبر داد؛

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: به منظور تکریم اصحاب رسانه استان، همزمان با روز خبرنگار، مراسم تکریم خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان قم برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از قم، حسین محمودی در گفت و گویی از تشکیل چندین جلسه توسط کمیته تکریم خبرنگاران خبر داد و اظهار داشت: به جهت فرا رسیدن 17 مرداد و روز خبرنگار، این کمیته متشکل از مسئولین و نمایندگان استانداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانه مطبوعات، جهت برنامه ریزی برگزاری مراسمی در خور شان و جایگاه همکاران رسانه ای استان، جلسات متعددی را برگزار کرد و چگونگی برگزاری شیوه های تکریم و تقدیر از تلاشگران رسانه ای مورد بررسی قرار گرفت.

وی از بررسی و شناسایی فعالان رسانه ای قم در این جلسات خبر داد و افزود: مقرر شد این مراسم با حمایت مالی استانداری قم و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در روز شنبه 17 مردادماه ساعت 10 صبح در تالار معصومیه فرمانداری برگزار شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با بیان اینکه خانه مطبوعات قم مجری این برنامه است، تصریح کرد: از شرکت کنندگان در این مراسم به صورت رسمی جهت حضور دعوت به عمل خواهد آمد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
نرم افزار موبایل ایلنا