کد خبر: 270904 A

سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم:

سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم گفت: نباید عده‌ای فکر کنند چون بخش خصوصی حامی تیم ما می‌باشد بودجه تیم لیگ برتری داریم چون تیم آتلیه طهران برای حضور در لیگ دسته دوم بسته شده است.

به گزارش ایلنا، سید مهدی غیاثی با بیان اینکه تیم فوتسال آتلیه طهران نماینده قم در لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور خواهد بود، اظهار کرد: با توجه به توانمندی بالای بازیکنان ما و حضور چند بازیکن با سابقه لیگ برتری همچون محمد برزگر می‌توانیم به بالا‌ترین سطح فوتسال ایران صعود کنیم و این هدف دور از دسترس نیست و برای تحقق آن تلاش کرده‌ایم تیمی جوان و با تجربه راهی لیگ کنیم.

وی عنوان کرد: تیم ما با دیگر نماینده قم در این رقابت‌ها یعنی تیم آرش همگروه است و این اتفاق هم یک فرصت و هم یک تهدید است، اما با توجه به اینکه در هفته نخست رفت و برگشت با یکدیگر بازی داریم  قطعا مشکلی نخواهیم داشت، ضمن اینکه جلسه‌ای به همین منظور در هیئت فوتبال برگزار کردیم تا هر دو نماینده قم با تمام قوا در لیگ حضور پیدا کنند.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم تصریح کرد: قطعا حضور در این مسابقات سختی‌ها و مشکلات خاص خود را دارد، چون تیم‌هایی که در این سطح از بازی‌ها حضور می‌یابند، کمتر پایبند به تاکتیک یا اصول حرفه‌ای فوتسال هستند به همین خاطر بازی‌های سختی پیش‌رو داریم.

غیاثی یادآور شد: شانس صعود به مرحله پایانی لیگ دسته دوم را داریم و باید از این فرصت استفاده کنیم اما نباید در این اندیشه باشیم که دیگر تیم‌ها تمرین نمی‌کنند و به فکر صعود نیستند.

وی با تاکید بر اینکه بضاعت تیم ما برای لیگ دسته دوم کافی است، اظهار داشت: نباید عده‌ای فکر کنند چون بخش خصوصی حامی تیم ما می‌باشد بودجه تیم لیگ برتری داریم چون تیم آتلیه طهران برای حضور در لیگ دسته دوم بسته شده است.

غیاثی ضمن تقدیر از حمایت‌های مادی و معنوی قلی‌زاده مدیرعامل تیم آتلیه طهران در لیگ امسال، از برپایی یک اردوی آماده‌سازی 3 روزه برای تیمش در شمال کشور خبر داد و عنوان داشت: حضور بخش خصوصی به نام آتلیه طهران در این رشته که در قم استعدادهای زیادی دارد و بازیکنان نخبه در آن فراوان هستند را باید به فال نیک گرفت.

ایران بخش خصوصی بودجه فوتسال قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر