کد خبر: 239735 A

تولیت حرم حضرت معصومه(س) در دیدار عمار حکیم:

دسیسه‌های دشمنان در خصوص قطع ارتباط مرجعیت با مردم در کشور عراق تاکنون نتیجه‌ای نداشته و خوشبختانه مردم عراق با مرجعیت و علمای شیعه و سنی برای مقابله با دشمنان مشترک پافشاری می‌کنند.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) گفت: مرجعیت شیعه در عراق و ارتباط خوب آن با مردم خاری در چشم دشمنان اسلام است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی، صبح امروز در دیدار سید عمار حکیم رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق اظهار داشت: حضور مرجعیت شیعه در کشور عراق خاری در چشم دشمنان اسلام است.

وی افزود: ناراحتی دشمنان اسلام از حضور مرجعیت شیعی درکشور عراق در شرایط کنونی، بسیار آشکار و مشهود است و به همین دلیل سعی در تضعیف این جایگاه دارد و سرمایه‌گذاری‌هایی نیز از قبل کرده است تا مرجعیت به مردم وصل نشود.

امام جمعه قم خاطرنشان کرد: دسیسه‌های دشمنان در خصوص قطع ارتباط مرجعیت با مردم در کشور عراق تاکنون نتیجه‌ای نداشته و خوشبختانه مردم عراق با مرجعیت و علمای شیعه و سنی برای مقابله با دشمنان مشترک پافشاری می‌کنند.

سعیدی با اشاره به فعالیت‌های سید عمار حکیم در کشور عراق گفت: سلامت نفس شما و خدماتتان به مردم عراق مشخص است و جمهوری اسلامی ایران نیز با کمال میل در خدمت شماست.

تولیت حرم حضرت معصومه در پایان با اشاره به راهپیمایی بیست میلیونی شیعیان درایام اربعین امسال درکشور عراق گفت: این راهپیمایی عظیم وبزرگ پیام محکمی به دنیا بود ودشمنان اسلام را وامانده کرد به گونه‌ای که برای مثال شبکه بی‌بی‌سی مانده بود که چگونه این خبر را انعکاس دهد.

امام جمعه جمهوری اسلامی ایران حرم حضرت معصومه سرمایه گذاری سلامت شیعه شیعه و سنی عراق قم مجلس اعلای اسلامی عراق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر