کد خبر: 239558 A

سجاد نوروزی که سابقه حضور در تیم‌های کیش‌ایر قم، فراز قم و شهرداری کاشان را در کارنامه دارد به تیم نادی الکوفه الریاضی عراق پیوست.

بازیکن سابق تیم فوتسال کیش‌ایر قم به مدت نیم‌فصل با یک تیم عراقی به توافق رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سجاد نوروزی که سابقه حضور در تیم‌های کیش‌ایر قم، فراز قم و شهرداری کاشان را در کارنامه دارد به تیم نادی الکوفه الریاضی عراق پیوست.

نوروزی، همچنین سال گذشته در تیم نادی الحسینیه الریاضی بازی می‌کرد و با این تیم موفق شده بود در لیگ عراق به مقام چهارم برسد،

این بازیکن ۲۵ساله قمی، در حالی به این تیم عراقی ملحق شد که در جام رمضان ۹۳ قم یکی از بهترین بازیکنان تیم آتلیه طهران بود و موفق شد یک گل و یک یک پاس گل در نیمه نهایی جام حذفی به تیم ماهان تندیس قم بزند و این تیم را در نیمه نهایی حذف کند و امید زیادی داشت مجددا به تیم نماینده قم در لیگ برتر کشور بازگردد اما بعد از بی توجهی کادرفنی ماهان تندیس، مجددا به لیگ عراق بازگشت.

تیم نادی الکوفه الریاضی عراق در حال حاضر شش بازی در گروه یک لیگ عراق انجام داده است و در جایگاه دوم قرار دارد و اگر بتواند در پایان لیگ جزو چهار تیم اول باشد، به همراه چهار تیم از گروه دوم که تیم‌های شمال عراق هستند، به دور حذفی راه پیدا می‌کنند تا قهرمان لیگ عراق مشخص شود.

فوتسال فوتسال قم سجاد نوروزی نادی الکوفه الریاضی عراق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر