کد خبر: 236983 A

مسئول تشکل‌های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم:

مسئول تشکل‌های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی گفت: در سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شاعران آئینی ۲۴ کاندیدا احراز صلاحیت شدند.

مسئول تشکل‌های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی گفت: در سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شاعران آئینی ۲۴ کاندیدا احراز صلاحیت شدند.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام مراد حیدری اظهار کرد: سومین دوره از انتخابات کانون مداحان و شاعران آئینی روز جمعه ۱۲ دی ماه در اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار می‌شود.
وی با تشریح نحوه برگزاری انتخابات کانون مداحان و شاعران آئینی گفت: پس از فراخوان ثبت نام کاندیداها، ۳۵ نفر از علاقه مندان برای شرکت در این دوره از انتخابات اعلام کاندیداتوری کردند که پس از بررسی‌های انجام شده، صلاحیت ۲۴ نفر از این تعداد احراز شده است.
حجت‌الاسلام حیدری گفت: قبل از برگزاری انتخابات، همایشی با حضور مداحان و شاعران آئینی به منظور معرفی کاندیداهای تائید صلاحیت شده برگزار می‌شود.
مسئول تشکل‌های دینی استان قم تاکید کرد: در این دوره از انتخابات ۱۱ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۵ عضو علی البدل انتخاب شده و این افراد به مدت ۴ سال در کانون مداحان و شاعران آئینی فعالیت خواهند داشت.
به گفته وی در حال حاضر حدود ۹۲۰ مداح اهل بیت و شاعر آئینی در کانون مداحان و شاعران استان قم عضویت دارند.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم کانون مداحان و شاعران قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر