کد خبر: 236948 A

در راستای طرح باز باران، جلسه آموزشی مدیریت و مقابله با بحران احتمالی در شهرداری منطقه۵(جمکران) برگزار گردید.

در راستای طرح باز باران، جلسه آموزشی مدیریت و مقابله با بحران احتمالی در شهرداری منطقه۵(جمکران) برگزار گردید.
به گزارش ایلنا از قم، حسینی کهنوج ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل سرما، شهرداری منطقه پنج با بکارگیری، آماده سازی و تست تجهیزات لازم و همچنین ساماندهی اکیپ خدماتی، موتوری و کارگری برای مواجهه با هرگونه موارد جوی از آمادگی لازم برخوردار است.
وی در این خصوص افزود: طی جلسه ای با حضور مدیر امور شهر، معاون اجرایی و کارشناسان خدمات شهری و موتوری تمامی آموزشهای لازم جهت استفاده صحیح از تجهیزات به پرسنل مربوطه و کارگران آموزش داده شد وافراد مورد سنجش قرارگرفتند تا با تسلط کامل به دستگاهها خدمت رسانی کامل انجام گردد.

حسینی در ادامه اذعان داشت: تمامی نقاط آسیب پذیر شناسایی گردیده و موارد مورد نیاز در سطح منطقه مرتفع گردیده است. همچنین تمامی چاههای جذبی سطح منطقه طی بررسی مجدد مورد شناسایی قرارگرفته و لایروبی و مرمت شده اند.

حسینی تصریح کرد: در حال حاضر تمامی کانال ها و نهرهای سطح منطقه لایروبی و آماده جمع آوری آب های سطحی هستند، تا با هرگونه مشکلات ناشی از موارد جوی مقابله و مشکلات مرتفع شود، کلیه ماشین آلات مورد نیاز رزرو جهت عملیات زمستانه از قبیل برف روب لودر، گریدر، کامیون و تراکتور از بخش خصوصی بکارگیری شده است.

وی مشارکت شهروندان با مدیریت خدمات شهری، در پاکسازی معابر را ضروری دانست و اضافه کرد: لازم است شهروندان در هنگام ریزش برف از پارک کردن وسایل نقلیه در شوارع خودداری کنند تا عملیات برف‌روبی به نحو مطلوب انجام شود.
شهردار منطقه پنج در پایان افزود: خدمات شهری منطقه پنج در فصول بارانی به صورت شبانه روز در منطقه و محلات آسیب پذیر مستقر است شهروندان محترم نیز می توانند مشکلات و معضلات احتمالی به هنگام بارش برف و باران را به شماره تلفن ۱۳۷ و یا ۳۷۲۵۳۲۰۱ گزارش نمایند. این خطوط به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به شهروندان می باشد و در اولین فرصت کارشناس با تجهیزات به محل اعزام می شود تا مشکل را بررسی و اقدامات لازم صورت پذیرد.

شهرداری قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر