کد خبر: 236859 A

۱۷ دیماه،

همایش تخصصی ارتباط با مشتری و فروشندگی حرفه ای ۱۷ دیماه در سالن همایش های مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار می شود.

همایش تخصصی ارتباط با مشتری و فروشندگی حرفه ای ۱۷ دیماه در سالن همایش های مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار می شود.
به گزارش ایلنا از قم به نقل از ستاد خبری همایش تخصصی ارتباط با مشتری و فروشندگی حرفه ای، حسن محمدی مبارز با اعلام این مطلب اظهارداشت: این همایش با هدف رشد سطح مهارتی و تخصصی فعالان کسب و کار، اصناف، تشکلها، انجمن ها و… برگزار می شود.

وی گفت: در این همایش دکتر بلوریان تهرانی و هرمز مهرانی پیرامون محورهایی همچون بررسی اصول مشتری مداری، روش های کاربردی ارتباط با مشتری، نقش مدیریت ارتباط با مشتری در افزایش فروش مهارت های فروش، روش های شروع و پایان مذاکره فروش، رضایت و وفاداری مشتری، تکنیک های فروش حرفه ای، رضایت و وفادار سازی مشتری، آشنایی با CRM و مراحل اجرایی آن بحثخواهند کرد.
دبیر همایش تخصصی ارتباط با مشتری و فروشندگی حرفه ای افزود: این همایش توسط موسسه آموزش، پژوهش و مشاوره علوم بازرگانی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت و شرکت سهامی کسب و کار جهان پدیده هوراند و همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، اتاق اصناف مرکز استان قم، دانشگاه جامع علمی کاربردی، شرکت شهرک های صنعتی استان قم، انجمن شرکت های ساختمانی، تأسیساتی و راهسازی استان قم، کانون انجمن صنفی کارفرمایی حرف استان قم و شرکت آریا پردیس برگزار می شود.
وی با بیان اینکه مدیران، صاحبان کسب و کار، دانشجویان، اصناف و فعالان اقتصادی از جمله مخاطبین همایش می باشند بیان داشت: همایش تخصصی ارتباط با مشتری و فروشندگی حرفه ای روز ۱۷ دیماه در سالن همایش های مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) واقع در میدان معلم برنامه ریزی شده است.
گفتنی است، علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می تواند به سایت های - www. Qomfair. com - www. Btci. ir www. Hourandfair. com و یا با شماره تلفن های ۳۶۶۲۹۹۰۱ و۳۶۶۷۴۹۱۲ تماس حاصل نمایند.

همایش تخصصی ارتباط با مشتری و فروشندگی حرفه ای در قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر