کد خبر: 236846 A

مدیر اجرایی جشنواره نماز و نیایش:

مدیر اجرایی جشنواره نماز و نیایش گفت: با نظر هیئت داوران جوایز ارزنده به همراه تندیس جشنواره نماز و نیایش به برگزیدگان اهدا می‌شود.

مدیر اجرایی جشنواره نماز و نیایش گفت: با نظر هیئت داوران جوایز ارزنده به همراه تندیس جشنواره نماز و نیایش به برگزیدگان اهدا می‌شود.

به گزارش ایلنا از قم به نقل از ستاد خبری جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین، رضا ابوذر با اشاره به آغاز شمارش معکوس برای برگزاری ششمین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین بیان کرد: با رای مثبت هیئت داوران به برگزیدگان این جشنواره، تندیس مخصوص جشنواره و جوایز میلیونی اهدا می‌شود.
وی با اشاره به داوری و ارزیابی‌های آثار ارسالی در جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین بیان کرد: در بخش‌های عکس، فیلم و فیلم‌نامه توسط کارشناسان برجسته در هر بخش آثار ارسالی بررسی می‌شود.
مدیر اجرایی جشنواره نماز و نیایش با اشاره به جایزه بخش فیلم، تصریح کرد: به بهترین پژوهش در بخش فیلم با نظر هیئت داوران، مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به همراه تندیس جشنواره اهدا می‌شود.
وی با اشاره به هدیه در نظر گرفته شده برای برگزیده بخش فیلمنامه گفت: تندیس جشنواره به همراه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به بهترین فیلمنامه تقدیم می‌شود.
ابوذر همچنین با اشاره به بخش پویانمایی جشنواره نماز و نیایش تصریح کرد: تندیس جشنواره به همراه مبلغ ۳ میلیون تومان به بهترین پویانمایی اهدا می‌شود.
وی افزود: تندیس جشنواره و مبلغ ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جایزه فیلم داستانی و تندیس جشنواره به همراه ۳ میلیون تومان به بهترین فیلم تجربی جشنواره نماز و نیایش اهدا می‌شود.
مدیر اجرایی جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین ادامه داد: جایزه ویژه هیئت داوران همراه با تندیس جشنواره و ۴ میلیون تومان به بهترین فیلم و تندیس جشنواره به همراه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به بهترین شرکت‌کننده در بخش تا ۱۱۰ ثانیه اهدا می‌شود.
ابوذر خاطرنشان کرد: هیئت داوران می‌توانند حداکثر دو جایزه شامل دیپلم افتخار با لوح تقدیر مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان با عنوان تقدیر هیئت داوران به آثار برگزیده اهدا کنند.

جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین جشنواره نماز و نیایش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر