کد خبر: 236844 A

بیانیه مدیریت حوزه علمیه استان قم، به مناسبت حضور عظیم و تاریخی مردم در نهم دی ماه ۱۳۸۸ صادر شد.

بیانیه مدیریت حوزه علمیه استان قم، به مناسبت حضور عظیم و تاریخی مردم در نهم دی ماه ۱۳۸۸ صادر شد.

به گزارش ایلنا از قم، متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

«پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد».
امام خمینی(ره):

حماسه جاوید نهم دی ماه ۱۳۸۸، روز تجلی بصیرت و عشق و ارادت ملت غیور ایران به ولایت را می توان از شورانگیز­ترین و عالی­ترین جریان های انقلاب دانست، که با بیداری و خروش امتی آگاه به ثمر نشست و نیمه پنهان چهره مزوّرانه فتنه گران و برندازان دون را آشکار ساخت.
آری نهم دی ماه به فرموده رهبر عظیم الشان انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است که حجت را بر همگان تمام کرد و نماد بارزی از هویت و ماهیت انقلاب یعنی روح دیانت حاکم بر دلهای مردم بود، مردم بصیری که با حضوری حماسی طومار فتنه­ و فتنه گر را درهم پیچیدند.
مع الاسف معدودی از خواص بی­خاصیت با فرسنگ ها فاصله از بصیرت در این آزمون الهی مردود گشته و با تبرّی نجستن از فتنه گران فضای سیاسی کشور را غبار آلود نموده و عجبا!! که جاهل و غافل از آتش برافروخته در دامان خویش بودند که وَاتَّقوا فِتنَةً لا تُصیبَنَّ الَّذینَ ظَلَموا مِنکُم خاصَّةً وَاعلَموا أَنَّ اللَّهَ شَدیدُ العِقابِ*
مدیریت حوزه علمیه استان قم در پنجمین سالروز این حماسه جاوید با الهام از مراجع عظام تقلید دامت­برکاتهم ضمن دعوت از آحاد ملت مسلمان، برای حضوری حماسی و معنوی در این راهپیمایی دشمن­شکن، همدوش و همگام ملت شجاع و سرافراز ایران، با شعار بصیرت و میثاق با ولایت، فریاد هیهات منا الذله مرگ بر ضد ولایت فقیه خود را بلندتر از همیشه بر تارک تاریخ طنین انداز می کند و تحت لوای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی، با زنده نگهداشتن این روز بزرگ خدا، رسالت انقلابی خود را به جا آورده تا انشاالله مایه یأس و ناکامی دشمنان را فراهم آوریم که الْیَوْمَ یَئِسَ الَّذِینَ کَفَرُواْ مِن دِینِکُمْ.
احمد فرّخ فال
مدیر حوزه علمیه استان قم

* و از فتنه‌ای بپرهیزید که تنها به ستمکاران شما نمی‌رسد؛(بلکه همه را فرا خواهد گرفت؛ چرا که دیگران سکوت اختیار کردند.) و بدانید خداوند کیفر شدید دارد! سوره مبارکه الأنفال آیه ۲۵

نهم دی حوزه علمیه قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر