کد خبر: 236839 A

معاون روابط عمومی سپاه استان قم تاکید کرد:

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) قم گفت: اصحاب رسانه به عنوان چراغ هدایت‌گر اذهان عمومی باید به تبیین اهداف دشمن در فتنه ۸۸ اقدام کنند.

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) قم گفت: اصحاب رسانه به عنوان چراغ هدایت‌گر اذهان عمومی باید به تبیین اهداف دشمن در فتنه ۸۸ اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی سپاه استان قم، افشین گودرزی در گفتگو با خبرنگاران طی سخنانی با اشاره به وقایع فتنه سال ۸۸ ابراز کرد: این فتنه یک نقشه برنامه‌ریزی شده بود که توسط عناصر خارجی هدایت و توسط عناصر داخلی اجرایی شد.

وی اضافه کرد: استکبار جهانی با دیدن قدرت ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس نسبت به شکست ایران در جنگ سخت ناامید شده بود و برنامه‌های خود را با محوریت شورش با استفاده از عناصر گمراه داخلی برنامه‌ریزی کرد.

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه امام علی ابن ابی طالب(ع) از فعالیت‌های سازماندهی شده رسانه‌های استکباری در دوران انتخابات سال ۸۸ یاد کرد و گفت: ‌ این رسانه‌ها با تبعیت از دستور کشورهای استکباری به هدایت افکار عمومی برای ایجاد بسترهای فتنه ۸۸ اقدام کردند.

وی با بیان اینکه دشمن نابودی حکومت اسلامی و برقراری نظامی وابسته به استبداد جهانی را در پیش‌بینی‌های خود در نظر گرفته بود، عنوان کرد: دشمن روحیه ولایت‌پذیری مردم ایران را نادیده گرفته بود ولی با سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی و قیام مردم علیه فتنه‌گران به خوبی این روحیه برای همگان به اثبات رسید.

گودرزی با تاکید بر اینکه اقشار مختلف جامعه اسلامی باید برای محکوم کردن فتنه نقش خاصی را ایفا کنند، تصریح کرد: اصحاب رسانه به عنوان چراغ هدایت‌گر اذهان عمومی باید به تبیین اهداف دشمن در فتنه ۸۸ اقدام کنند.

وی متذکر شد: دشمن در تهاجم‌های مختلف با استفاده از متمرکز کردن رسانه‌ها اقدامات گسترده‌ای انجام می‌دهد که این موضوع رسالتی برای رسانه‌های ارزشی داخل ایجاد می‌کند تا برای مقابله با فعالیت‌های رسانه‌ای دشمن برنامه‌های گسترده‌ای را اجرایی کنند.

سپاه قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر