کد خبر: 236832 A

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم گفت: اردوهای راهیان نور صحنه ورود به عرصه دفاع مقدس و پندآموزی از حماسه آفرینی دلاورمردان سپاه اسلام در آن دوران است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم گفت: اردوهای راهیان نور صحنه ورود به عرصه دفاع مقدس و پندآموزی از حماسه آفرینی دلاورمردان سپاه اسلام در آن دوران است.
به گزارش ایلنا از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن اکبری طی سخنانی در جمع شرکت کنندگان در دوره آموزش مدیران کاروان های بسیج و راهیان نور، خطاب به مدیران کاروان ها ابراز داشت: مدیریت یعنی مدارا کردن و مدیر، اول برنامه ریزی کرده سپس برنامه ریزی را مدیریت می کند ضمن آنکه حسن تدبیر یعنی برنامه ریزی و مدیریت صحیح از ارکان اساسی اردوهای راهیان نور است.
وی با اشاره به این نکته که همه آنهایی که در اردو شرکت می کنند هم سلیقه و هم فکر نیستند، ابراز داشت: اگر کاری بخواهد ماندگار باشد باید توام با برنامه ریزی و دقت باشد و اگر شما برنامه ای نداشته باشید، دشمنان بر علیه شما با برنامه وارد می شوند و امور را بدست می گیرند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم تاکید کرد: اگر بخواهیم برنامه ریزی های ما خوب نتیجه بدهد باید همراه با اعمال مدیریت خوب و قوی باشد.
وی اخلاص را ارزیاب بصیر خواند و گفت: باید اخلاص داشته باشیم یعنی هدف اردو شفاف و مشخص باشد برای اینکه زائران وارد صحنه دفاع مقدس شوند و از حماسه های آن دوران درس و پند بگیرند.
اکبری در ادامه گفت: کار باید برای خدا باشد، نمره اول را باید از خدا گرفت مثل شهدا فقط برای خدا کار کنیم؛
اولین موجودی که برای شهدا کار می کند، خداوند متعال است زیرا شهدا عالمانه و مخلصانه وارد عمل شدند و عند ربهم یرزقون هستند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم عمل توام با علم را مورد سفارش قرار داد و افزود: عاملان باید با علم حرکت کنند و اگر عامل بدون علم باشد از راه هایی می رود که او را به مقصد نمی رساند.
وی در پایان آراسته بودن به خصلت هایی چون حسن التدبیر، حسن اللقاء، حسن الاستماع و حسن الخلق از سوی مدیران و راویان را در مورد خوش رویی، خوب شنیدن، خوب صحبت کردن و خوب برنامه ریزی کردن یادآوری نمود و تاکید کرد: قول مشهور بگویید و در حد وسع مخاطب خود، واقعیات جنگ را به خوبی و درستی بیان نمائید.

سپاه قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر