کد خبر: 236824 A

رئیس ستاد حج عمره بنیاد ملی نخبگان خبر داد:

صبح امروز رییس ستاد حج عمره بنیاد ملی نخبگان از آغاز ثبت نام اولیه حج عمره ویژه نخبگان و استعداد های برتر تا ۱۴ دی ماه خبر داد.

صبح امروز رییس ستاد حج عمره بنیاد ملی نخبگان از آغاز ثبت نام اولیه حج عمره ویژه نخبگان و استعداد های برتر تا ۱۴ دی ماه خبر داد.
به گزارش ایلنا از قم، رئیس ستاد حج عمره بنیاد ملی نخبگان با اشاره برنامه های متنوع فرهنگی پیش بینی شده در سال جاری برای نخبگان و استعداد های برتر در سطح ملی گفت: ‌به لطف و عنایت پروردگار سبحان سهمیه عمره ویژه¬ی نخبگان و استعداد های برتر از سازمان حج و زیارت توسط بنیاد ملی نخبگان دریافت شده است.
اخوان علوی افزود: متقاضیان حج عمره نخبگان و استعداد های برتر می توانند تا ۱۴دی ماه سال جاری اقدام به ثبت نام اولیه نمایند.
رئیس ستاد حج عمره بنیاد ملی نخبگان ادامه داد: مشمولین این تسهیلات می توانند با مراجعه به درگاه مربوطه در وب گاه بنیاد ملی نخبگان و بنیاد نخبگان استان قم کاربرگ های ثبت نام اولیه را تکمیل نمایند.
عضو کارگروه فرهنگی بنیاد ملی نخبگان به دستور معاون رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان در خصوص هزینه حج عمره نخبگان اشاره کرد و افزود: بر اساس این تدبیر برای افراد شاغل به تحصیل ۸۰ درصد و برای غیر شاغلین به تحصیل ۷۰ درصد مبلغ اعلام شده از سوی سازمان حج و زیارت به عنوان کمک هزینه در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: اولویت پذیرفته شدگان در این دوره مانند سال های قبل بر اساس سال افتخار خواهد بود و نتیجه پس از قطعی شدن از طریق درگاه های مربوطه به متقاضیان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
اخوان تصریح کرد: ثبت‌نام در دو گروه فردی و متاهلی صورت می‌گیرد و به منظور رفاه حال نخبگان و استعداد های برتر تاریخ‌های اعزام در بهترین زمان ممکن خواهد بود.
رئیس بنیاد نخبگان استان قم بیان کرد: سهیمه امسال ۳۵۶ نفر است که در غالب دو کاروان متاهلی و یک کاروان مجردی اعزام خواهند شد.
سپس رئیس ستاد حج عمره بنیاد ملی نخبگان اعزام های انجام گرفته از سوی بنیاد ملی نخبگان در سال های گذشته را تشریح کرد و بیان داشت: بیش از دو هزار و سیصد نفر از نخبگان و استعداد های برتر طی پنج سال اخیر به عمره مشرف شده و از برکات معنوی آن بهره برده اند.

بنیاد نخبگان قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر