کد خبر: 236814 A

دبیر اجرایی دومین دوره آموزشی آفاق اندیشه با بیان این که ثبت نام دومین دوره آموزشی آفاق اندیشه از سوم تا ۹ دی ادامه دارد گفت: این طرح در روزهای ۳۰ بهمن و اول اسفند ماه سال جاری به صورت اردوی شبانه‌روزی در مجتمع آموزشی امام علی(ع) برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی دومین دوره آموزشی آفاق اندیشه با بیان این که ثبت نام دومین دوره آموزشی آفاق اندیشه از سوم تا ۹ دی ادامه دارد گفت: این طرح در روزهای ۳۰ بهمن و اول اسفند ماه سال جاری به صورت اردوی شبانه‌روزی در مجتمع آموزشی امام علی(ع) برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا از قم، حجت الاسلام و المسلمین مهدی حسین‌زاده دبیر اجرایی دومین دوره آموزشی آفاق اندیشه با بیان این که ثبت نام دومین دوره آموزشی آفاق اندیشه آغاز شده است عنوان کرد: هدف از این طرح که با عنوان «آفاق اندیشه ۲» برگزار می‌شود توانمندسازی کادر کانون‌های مساجد استان قم است.
دبیر اجرایی دومین دوره آموزشی آفاق اندیشه اظهار داشت: طرح «آفاق اندیشه ۲» با هدف تحقق سبک زندگی اسلامی با محوریت مسجد طراز اسلامی اجرا می‌شود که به موضوعاتی چون فضای مجازی و رسانه، روش‌های انتقال مفاهیم دینی و قرآنی، مدیریت و تعاملات فرهنگی، برنامه‌ریزی فرهنگی و آموزشی و… در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد می‌پردازد.
ویبا بیان اینکه این طرح با حضور اساتید برجسته کشوری در قالب همایش و کلاس برگزار می‌شود گفت: از مزایای این طرح اعطای گواهی پایان دوره، اهدای جوایز به نفرات برگزیده، بسته‌های فرهنگی و آموزشی، استفاده از نمایشگاه‌های فرهنگی و برنامه‌های جنبی دیگر، حمایت از کانون‌های شرکت‌کننده در طرح و مهد آفاق(مهد کودک ویژه فرزندان خواهران شرکت‌کننده) است.
دبیر اجرایی دومین دوره آموزشی آفاق اندیشه با بیان این که شرط لازم برای شرکت در طرح آفاق اندیشه داشتن حداقل ۱۸ سال است ابراز کرد: کادر کانون های مساجد استان قم اعم از مدیران، مسئولین، معاونین فرهنگی و آموزشی در این دوره حضور خواهند داشت، همچنین متقاضیان باید نسبت به حضور منظم در کلیه برنامه‌ها تعهد داشته باشند.
حجت الاسلام و المسلمین مهدی حسین‌زاده ادامه داد: متقاضیان می‌توانند با تکمیل فرم ثبت نام و تحویل مدارک کادر کانون به دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم مراجعه کنند و یا از طریق سامانه الکترونیکی www. masajed - qom. com ثبت نام کنند.
وی با بیان اینکه ثبت نام این طرح از سوم دی ماه آغاز و تا ۹ دی ادامه دارد یادآور شد: طرح آفاق اندیشه ۲ در روزهای پنج شنبه۳۰ بهمن و جمعه اول اسفند ماه سال جاری به صورت اردوی شبانه‌روزی در مجتمع آموزشی امام علی(ع) واقع در بلوار الغدیر، جنب دانشگاه قم برگزار می‌شود.
دبیر اجرایی دومین دوره آموزشی آفاق اندیشه اظهار داشت: اختتامیه طرح «آفاق اندیشه ۲» در روز ۱۸ اسفند مصادف با سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است کانون‌های مساجد استان قم در صورت درخواست استان‌های دیگر آماده پذیرش کادر کانون‌های مساجد کشور نیز می باشد.

دوره آموزشی آفاق اندیشه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر