کد خبر: 236813 A

رادیو معارف با برنامه «شفا» به طب سنتی و اسلامی و جایگاه آن در نظام سلامت ایران نگاهی نو خواهد داشت.

رادیو معارف با برنامه «شفا» به طب سنتی و اسلامی و جایگاه آن در نظام سلامت ایران نگاهی نو خواهد داشت.
به گزارش ایلنا از قم به نقل از روابط عمومی رادیو معارف، در راستای ابلاغ سیاستهای کلی سلامت توسط مقام معظم رهبری و توجه ویژه به طب سنتی و ارتقاء جایگاه آن در عرصه سلامت و بهداشت عمومی، برنامه «شفا» با هدف تبیین جایگاه طب سنتی و اسلامی در نظام سلامت پخش می شود.
در این برنامه دکتر حسین مرادی دهنوی، رئیس دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی قم به موضوع احیای طب سنتی و اسلامی، تبیین بخشی از ابلاغیه سیاست‌های کلی سلامت که از سوی رهبر فرزانه انقلاب ارائه شد؛ تبیین رابطه طب سنتی با طب اسلامی، بازشناسی ظرفیت‌ها و میزان کارآمدی طب اسلامی و سنتی در پیش‌گیری و درمان بیماری‌ها، تغییر سبک زندگی در حوزه بهداشت و سلامت فردی، تاکید بر نقش پیش‌گیرانه آموزه‌های طب سنتی و اسلامی و… می‌پردازد.
برنامه «شفا» کاری از گروه معارف و علوم اهل بیت علیهم السلام به سردبیری و تهیه کنندگی اکبر طالبی نیا و گویندگی مجید گلشیری از ۹ دی ۹۳ سه شنبه هر هفته از ساعت ۱۲:۴۰ از رادیو معارف پخش و چهارشنبه‌ها از ساعت ۴:۰۰ بامداد بازپخش می‌شود. علاقمندان به دریافت این برنامه می‌توانند پس از پخش به صفحه اختصاصی برنامه «شفا» در سایت رادیو معارف مراجعه نمایند.

رادیو معارف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر