کد خبر: 236809 A

مراسم این هفته مسجد مقدس جمکران همزمان با شهادت امام حسن عسگری و آغاز امامت حضرت حجت(علیهما السلام) با موضوع وحدت در پرتو بیعت برگزار می شود.

مراسم این هفته مسجد مقدس جمکران همزمان با شهادت امام حسن عسگری و آغاز امامت حضرت حجت(علیهما السلام) با موضوع وحدت در پرتو بیعت برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از قم، بر اساس برنامه اعلام شده معاونت فرهنگی مسجد جمکران قم، برنامه کارشناسی «غروب یازدهم» روز سه شنبه از ساعت ۱۸:۱۵ با حضور کارشناس برگزار می‌ شود. پس از آن و از ساعت ۱۹:۴۵ گروه تواشیح ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
مراسم قرائت دعای توسل نیز از ساعت ۲۰ با سخنرانی حجت الاسلام حیدری کاشانی آغاز می‌شود. پس از آن و در ساعت ۲۰:۴۵ نیز دعای توسل توسط آقای عباس حیدرزاده قرائت می شود.
همچنین به مناسبت شهادت امام حسن عسگری و آغاز امامت حضرت حجت(علیهما السلام) در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بعد از نماز عصر حجت الاسلام و المسلمین نظری منفرد سخنرانی و آقای حسن شالبافان مرثیه و مدیحه سرایی خواهند کرد و در روز چهارشنبه بعد از نماز جماعت عشا آقای سید رضا تحویلدار مدیحه سرایی می کند.
مراسم قرائت دعای کمیل این هفته بعد از نماز جماعت عشا با قرائت زیارت وارثآغاز می شود. سخنران این مراسم حجت الاسلام سید مهدی میرباقری خواهد بود و دعای پر فیض کمیل نیز توسط آقای مرتضی طاهری قرائت می شود.
مراسم قرائت دعای ندبه در روز جمعه و از ساعت ۶:۴۵ صبح با قرائت دعای عهد آغاز می شود. پس از آن و در ساعت ۷ حجت الاسلام فرحزاد سخنرانی خواهد کرد و در ساعت ۷:۳۰ صبح آقای سید محسن بین فاطمی دعای ندبه را قرائت می کند.
دعای سمات این هفته نیز روز جمعه از ساعت ۱۵:۴۵ با قرائت زیارت آل یاسین آغاز خواهد شد و در ساعت ۱۶ سخنرانی و قرائت دعای شریف سمات توسط حجت الاسلام محمدپور انجام می شود.

مسجد جمکران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر