کد خبر: 236808 A

استاندار قم با اشاره به برنامه های خود برای ارتقاء بهره وری در ادارات استان، از بررسی عملکرد یک ساله ی مدیران دستگاه های اجرایی استان در جلسات اختصاصی خبر داد.

استاندار قم با اشاره به برنامه های خود برای ارتقاء بهره وری در ادارات استان، از بررسی عملکرد یک ساله ی مدیران دستگاه های اجرایی استان در جلسات اختصاصی خبر داد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری قم، حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش در جلسه بررسی عملکرد شرکت توزیع برق استان که با حضور معاونین استاندار و مدیرعامل این شرکت انجام شد با اشاره به گذشت بیش از یک سال از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید اظهار کرد: دستگاه های اجرایی استان در طول این مدت برنامه ریزی ها و تلاش های خوبی را در راستای تحقق اهداف و برنامه های دولت داشته اند.
استاندار قم به برنامه های دولت برای خدمت رسانی به مردم اشاره و خاطرنشان کرد: دولت با برنامه ریزی صحیح و عملیاتی و تلاش در انجام ماموریت ها می تواند رضایتمندی بیش از پیش مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم نماید.
وی با بیان اینکه عملکرد یک ساله ی همه ی مدیران دستگاه های استان در جلسات اختصاصی مورد بررسی قرار خواهند گرفت، نظارت بر عملکرد و افزایش بهره وری را از اهداف مهم این جلسات عنوان کرد و افزود: مقایسه ی عملکرد با برنامه ها از جمله مواردی است که در این جلسات ارزیابی می گردد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش همچنین توانمندی مدیران در جذب و تخصیص اعتبارات و میزان رضایتمندی مردم را جزء شاخص های بسیار مهم در ارزیابی ها برشمرد و تصریح کرد: ‌ مدیرانی که عملکرد خوبی در طول یک سال گذشته نداشته اند مورد مواخذه قرار خواهند گرفت.
شایان ذکر است در این جلسه عملکرد شرکت توزیع برق در طول یک سال گذشته به همراه ‌طرح های آتی این شرکت مورد بررسی قرار گرفت.

استانداری قم صالحی منش استاندار قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر