کد خبر: 236804 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم از کشف حدود ۳۹ کیلوگرم تریاک در این استان خبر داد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم از کشف حدود ۳۹ کیلوگرم تریاک در این استان خبر داد.
به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " منوچهر طالبی " در تشریح خبر فوق افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم در پی رصد یکی از قاچاقچیان مواد مخدر، با استقرار در یکی از محورهای مواصلاتی استان خودرو وی را متوقف کردند.

وی گفت: در ادامه و طی بازرسی از خودرو کامیون، حدود ۲۱ کیلوگرم تریاک در قالب سه بسته که به صورت بسیار ماهرانه با گچ صنعتی قالب گرفته شده بود از زیر صندلی راننده و داخل چادر برزنتی بالای تاج این خودرو کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان افزود: مأموران این پلیس در عملیاتی دیگر، طی ۴۸ ساعت گذشته و در پی اعلام خبری از اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی مبنی بر عبور خودرو کامیون حامل تریاک از محور مواصلاتی استان قم سوژه مورد نظر در محور جاده قدیم " قم – کاشان " شناسایی و متوقف شد.
سرهنگ طالبی گفت: پس از متوقف کردن این کامیون حامل خیار و بازرسی از این خودرو حدود ۱۸ کیلوگرم تریاک در قالب ۱۰ بسته بطری نوشابه ۵/۱ لیتری که بین بار خیار جاسازی شده بود کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم با اشاره به دستگیری دو متهم در این دو عملیات، گفت: در نهایت متهمان به انضمام پرونده تشکیل شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی استان شدند.

نیروی انتظامی قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر