کد خبر: 236801 A

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم تاکید کرد:

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم در مراسم افتتاحیه سومین دوره ی استاندارد سازی و تعالی رفتار کارکنان بر استمرار این دوره ها تاکید کرد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم در مراسم افتتاحیه سومین دوره ی استاندارد سازی و تعالی رفتار کارکنان بر استمرار این دوره ها تاکید کرد.
به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " حمید رضا اسدی " در این مراسم که با حضور روسا، معاونان کلانتری و پاسگاه ها و کارکنان یگان امداد در مجتمع آموزشی یاوران مهدی(عج) برگزار شد، با تاکید بر استاندارد سازی و تعالی در رفتار سازمانی، اظهار داشت: رفتار ما باید هر سال رو به تعالی و بهبود باشد، چون انسان دائما در حال تعامل و همکاری جهت رشد و تعالی برای رسیدن به حضرت حق است.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم با تاکید بر اینکه باید ملاک رفتار ها خشنودی خداوند باشد، تصریح کرد: در دستور کار ما این است که به گونه ای حرکت کنیم تا به حضرت حق برسیم وهرچیز خشنودی خدا بود، همان مسیر صحیح است.
وی با تاکید بر استمرار این دورها، اظهارکرد: این دوره ها تکراری نیست و اگر اینگونه تصور شود باید ایراد را در خودمان بیابیم.

در ادامه این مراسم مدیر دوره های استاندارد سازی نیز با بیان اینکه این دوره ها از سال ۸۷ به صورت رسمی آغاز شده است، افزود: در بحثاستاندارد سازی و تعالی رفتار نباید براساس ظاهر قضاوت کنیم باید عدالت در رفتار باشد تا استاندارد سازی رفتار کارکنان محقق شود.
وی ادامه داد: در وهله اول باید اعتماد به نفس خود را قبول داشته باشیم، احساس ارزشمندی، انسان را مهم می کند البته نه اینکه خود را برتر بداند و بر خود ببالد در کنار این حس باید مهارت فیزیکی، کلامی، ذهنی، دانشی، میزان ‌اطلاعات ذهنی و هنری که ترکیب مهارت و اعتماد به نفس می شود را داشته باشیم.
دکتر الیاسی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از بحثهای استاندارد سازی و تعالی رفتار، آداب انتقاد است، هرگز از شخصیت کسی انتقاد نکنیم چون باعثتخریب شخصیت فرد می شویم و همچنین نباید انتقاد را با انتقاد جواب دهیم و پلیس استاندارد باید خودآگاه باشد، اول باید فرد خودش را تغییر دهد و از خود شروع کند.

نیروی انتظامی قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر